Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz lányok, akik Karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz lányok, akik Karácsony előtt (pár nappal, vagy héttel) szakítottatok/jelentettétek fel/csaltátok meg/hagytátok el pasitokat, mit éreztek Karácsonykor?

Figyelt kérdés
Hogy éljen, de jó, hogy most az, aki valószínűleg szeret Titeket, a kínok kínját éli át? Milyen érzés?
2010. dec. 25. 20:41
1 2
 1/13 szamóca. ***** válasza:
100%

jobb ha hazudik még egy sort? jobb lenne egy hónap múlva meghallgatni hogy "jah boccsiii, már karácsonykor is dobni akartalak, de sajnáltalak ugyhogy azóta hazugságban élünk, és én már lényegében egyáltalán nem vágyom rád azóta..."

egyébként csak nőből van ilyen?

2010. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, szóval csak nőktől kérdezem, de ha kedvet kapsz, megcsinálhatod a férfi megfelelőjét is. :)

Nézd, azért valamennyi érzékenységnek mindenkibe kellene, hogy szoruljon. Én ezt kegyetlenségnek tartom.

2010. dec. 25. 20:47
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
A statisztikák szerint a legtöbben karácsony előtt 2 héttel szakítanak...persze még ilyenkor is elég magas ez a szám. Ez van, ezt kell szeretni. Boldog karácsonyt! :D
2010. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Hmm szerintem a takarékosság a lényeg, nem kell feleslegesen ajándékot venni... :P
2010. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 szamóca. ***** válasza:
100%

hidd el sokkal kelemetlenebb ha később kdierül hogy hazugság volt az utolsó együtt töltött egy hónapotok... volt olyna az ismerettsgi körömben, hogy a srác akkor érettségizett, a csaj ezért vele maradt aztán érettségi után ez kibukott...a srác nagyon kiborult, mert rájött hogy mennyire tudta szinlelni a lány az egészet, és ugye egyből eszébe jutott hogy akkor ki tujda mi volt igaz...

hidd el, jobb ez így. bárl ehet azért is rzem így mert nem vagyok egy nagy karácsony fanatikus... de oké, most ez az év rosszul jött össze, majd következő évben jobb lesz:)

2010. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Gonosz Férfiak,akik Karácsony előtt egy nappal hagytátok el,és aláztátok meg a csajotokat,mit éreztek Karácsonykor?

Hogy éljen, de jó, hogy most az, aki valószínűleg szeret Titeket, a kínok kínját éli át? Milyen érzés?

Csak azért,mert én 24.-én este berúgtam,hogy felejtsek,kibőgtem a szemeimet,nincs étvágyam,és folyamatosan Rá gondolok.Természetesen nem írhatok neki,nem kereshetem,mert még neki áll feljebb.Nem állhatok szóva vele,mert akkor nyomulós vagyok.Folyamatosan leszar,megaláz nyilvánosan,flegma és lekezelő,és még neki áll feljebb.

Nah,ugye,hogy nem csak Neked borzalmas a karácsonyod???

2010. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Hát karácsony után sem jobb,sőt az év egyik napján sem kellemes szakitani.

Viszont azt nehezen hiszem el,hogy valaki mondjuk idilli karácsonyt tölt a párjával,27 én meg kidobja..azért azt már érezni lehet előre,ha valami nincs rendben. ,Másrészről ha karácsony után dobtak volna akkor most az lenne a bajod,hogy miért szinészkedett karácsonykor.

2010. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nah ja,csak az egyik rohadt könnyen túllép a dolgokon,és rohadt könnyen vágja a képedbe,ünnep ide,vagy oda..Más meg agonizál,szenved,mert tönkretették az ünnepét.Természetesen ezt mindneki pont lesz..ja....át kell élni csak egyszer,hát nem kívánom senkinek!
2010. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Sügérek, a karosszékből könnyen mondjátok, hogy c'est la vie, de ha TI élnétek át azt, amiről a poszt-trolló ír, akkor máris másképp gördülne a szátok. :S Sajna manapság kevés jóérzés szorult az emberekbe, és a mai fiatalok pedig szinte csak magukra tudnak gondolni, ritka a kivétel. C'est la vie :)))
2010. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:52 megmondta a frankót ..


Amúgy miért kell egyből a nőknek esni? Férfiakkal is előfordul ilyen, tuskó...

2010. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!