Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szól majd hozzá a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szól majd hozzá a párom?

Figyelt kérdés
Karácsonyra mézeskalácsot sütöttem a páromnak. Vettem hozzá szép fémdobozt is és nagyon szépen becsomagoltam. A kalács is nagyon jól sikerült. Mit szól majd hozzá szerintetek?
2010. dec. 24. 08:07
 1/9 anonim válasza:
Örülni fog :)
2010. dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor jó :)
2010. dec. 24. 08:39
 3/9 anonim ***** válasza:

-Nézd, sütöttem neked mézeskalácsot, remélem ízleni fog- mondod te.

-Ó, nagyon aranyos vagy, annyira kedves gesztus tőled. Köszönöm. Gyere, én is hoztam neked valamit! - mondja majd ő.

2010. dec. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:):):):)
2010. dec. 24. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék neki az tuti.
2010. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Drága!

Ki nem szereti a mézes kalácsot?

Tuti hogy örülni fog.

A szívből jövő ajándék a legszebb.


"egy szó is több mint holmi ajándék. Ha őszintén a szívből jön"

2010. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki ne örülne neki?:)
2010. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Valószínűleg örülni fog, de ezt csak te tudhatod...az én barátom speciel gyűlöli a mézeskalácsot, és már az illatától is felfordul a gyomra.. :D
2010. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tegnap adtam oda neki...nagyon örült :D...csak nem tudott rögtön enni belőle mert nagyon jól sikerült a káposzta levesem is :D... végül is később evett és akkor nagyon ízlett neki :) ...köszönöm a biztatást :)
2010. dec. 25. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!