Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom török távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom török távkapcsolatban élünk 230km-re egymástól. A munkájára hivatkozva (üzletel) már szinte nem is keres. A kezdetekben ez nem jelentett problémát.1hete áll fent ez a szituáció. Előtte még azt akarta költözzek hozzá. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég érdekesnek találom ezt a hirtelen változást,napokon belül...De lehet,hogy valóban a munka miatt nincs ideje veled rendesen foglalkozni....várj még pár napot,hátha javul a helyzet!Amennyien nem javulna,szerintem beszélgessetek el komolyan egymással...
2011. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék senkit megbántani, kifejezetten raszistának nem mondanám magam, de ha nő lennék az utolsó amit tennék, hogy egy török üzletemberrel bármilyen módon kapcsolatot tartsak. Ezzel csak szarul járhat az ember, bocs ha szereted, ez az őszinte véleményem. 18/F
2011. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
írtam neki pár napja 1 ilyen most vége van?? sms-t.Azt írta hogy ne idegesítsem a hülyeségeimmel,sokat dolgozik.De a telefont nem veszi fel nem ír sms-re választ.Msn-re nem jön fel.Tudja hogy nekem lesz egy fontos "rendezvény" az életemben ahová meghívtam és kellett volna tudnom számíthatok-e a jelenlétére..szerinted válaszolt..azóta sem ja de ennyit: holnap szólok szeretlek
2011. febr. 5. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyi önbecsüléssel mint ami neked van, elég sokáig tudja majd még húzni az agyadat.

Ha nem jönnél rá magadtól hogy már rég lesz@rlak én is csak annyit írnék hogy hagyjál a hülyeségeiddel.

2011. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1.vok...

Amit leírtál,én ezek után nem sok reményt fűznék ehhez a kapcsolathoz!Én már kidobtam volna,biztos nem várnám meg amíg még húzza az agyamat,aztán ő dob ki....

Találsz magadnak értelmeset is,aki szeret,és veled akar majd lenni,nem távkapcsolatban!!

2011. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na együtt vagytok még?
2020. febr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!