Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, lányok! Mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lányok! Mit tennétek, ha egy régi udvarlótok (vagy exetek), akinek kosarat dobtatok (vagy elhagytátok), megölné magát, Miattatok, természetesen?

Figyelt kérdés

Na most ne képzeljétek azt, hogy ilyen gyenge f*s, aki megöli magát... Nagyon sokat küzd értetek... Miután szakítottatok, dobtátok, még jó egy évig küzdött eszelősként értetek, az összes férfi (és egyéb) visszahódítási, hódítási módszert bevetette, hogy visszanyerje szíveteket, vagy legalábbis elnyerje, de Ti, Ti oßtobák, elutasították, sőt, olyan durván leállítottátok, ami oktalan volt, és megbocsáthatatlan.

De ez az 0stoba, hatalmas szívű bar0marc, ez a hülye, aki mindent megtett értetek, még ezután is szeretett volna titeket, hogy a jó büdös anyukáját neki.

És akkor, mivel már nem léphetett, mert az élete volt a tét, ám mivel még mindig szeretett titeket, hopp, átvágta a torkát, meghalt... Miattatok.

Mit éreznétek? Mit tennétek ezután? Hogy a Ti lelketeken szárad?


2010. dec. 24. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lány miatt lennél öngyilkos, bocs de a te bajod ha egy szakitáson nem tudsz túlépni, légy felnött buliz, dolgoz, csajoz, el kell fogadni ha a másik nem szerelmes beléd.

Magad irod hogy már egy éve szakitotatok, ő már valószinű tovább lépet ted te is ezt. Amúgy boldog karácsonyt.

2010. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom én megölni magam. Csak kíváncsi vagyok lányok válaszára, reakciójára...
2010. dec. 24. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi zsarolás egy magabiztos nőre nem hat.
2010. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az öngyilkosság az nem érzelmi zsarolás. :) Hiszen, ha megöli magát, akkor már mit sem ér a "zsarolás". Konkrétan akkor úgy mondom: ezt megtudnátok, hogy megtörtént vele.
2010. dec. 24. 21:27
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Arra gondolnék h tudtam ekkora marhával járni aki ennyire gyenge és nemhogy férfinak nem férfi de még az ember kategóriába se nagyon tartozik.

Nyilván sajnálnám h meghalt de ha öngyikos lesz vki az azért más. És h miattam? Kac-kac...

Nem hiszem h férfiként gondolnék rá később, egy szegény beteg gyenge ember lesz csak öngyilkos. És nem lenne lelkiismeret furdalásom.

27N

2010. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

aaaa, előző, nagyon egyetértek minden szavaddal, pont ezért léptem be, hogy ugyanezt leírjam, mint te, de én se tudtam volna jobban megfogalmazni :)

(azért ne bízd el magad:))

2010. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbülnék, hogy megszabadultam egy őrülttől.
2010. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen elfogult vagy a zaklatókkal szemben, aki ilyen instabil, azt egy szánalomházasság és három szánalomgyerek sem gyógyíthatta volna meg.
2010. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön beleszeretnék, hamut szórnék a fejemre és szentélyt állítanék neki. Ezt akartad hallani?
2010. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyan nőt, aki miatt öngyilkos lett valaki. Nagyon felkavarta, de nem ment ebbe tönkre. Mert nem az ő hibája volt. Erőszakkal beleszeretni másba nem lehet, együtt lenni vele pusztán sajnálatból gyengeség és butaság. Nem tudom, mit takar nálad az, hogy "durván leállítani", ami "oktalan és megbocsáthatatlan", de azt a képtelenül agresszív nyomulást, amit leírsz, talán nem is lehet máshogy leállítani, mint durván. Sőt talán épp azért viselkedik megbocsáthatatlanul ebben a helyzetben a nő (vagy férfi, ez mindegy), hogy NE bocsásson meg a másik, hátha akkor másfelé fordulnak az érzelmei.


Ha miattam történne ilyen, természetesen megrázna, sajnálnám, biztos sírnék, biztos sokáig járna még a fejemben, és volna bennem nem kevés félsz, ha legközelebb olyan férfi közeledne hozzám, akihez nem vonzódom. De ha tisztességes voltam vele, nem hitegettem, elutasítottam egyértelműen és csak egy év után állítottam le "durván" (az én fogalmaim szerint durván), akkor nem hiszem, hogy magamat hibáztatnám azért, mert az a szegény -- és ne kerteljünk: beteg -- ember nem tudta elfogadni, hogy viszonzatlan a vonzalma.

2010. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!