Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Színházban lehet ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Színházban lehet ismerkedni? (Természetesen nem az idősekre gondolok : ) )

Figyelt kérdés

Tehát most tervezzük barátnőmmel, hogy veszünk egy bérletet, de Ő nem tud minden előadásra velem eljönni, így néha egyedül kell. Így pedig kicsit rossz lesz. Jó lenne ha valakivel megismerkednék és mehetnénk együtt előadásra.

Vagy reménytelen? A fiúk nem járnak egyedül színházba?


20/L


2011. szept. 25. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyvárosban laknék, akkor járnék színházba... De itt sajnos színház sincs.. :(

18F

2011. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én Budapesten lakom, de eddig nem nagyon jártam színházba.


1 srác a 8.kerületből.

2011. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19f
2011. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiúk is járnak színháza.


Melyikről lenne szó?

2011. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hé, az a kétszemélyes bérlet arra van kifejlesztve, hogy "a barátnőm most PONT nem tud jönni, neked volna esetleg kedved?" következő alkalommal, meg pont te nem tudsz menni, ha neki esedékes. Ha meg senkinek, hát akkor ketten mentek...


Én egyszer egy jegyet visszaadtam, mert nem tudott jönni az a csaj akinek szántam. Mit tesz isten, egy gyönyörű kislány ült azon a széken egyedül :) Csak egy kicsit fiatalka volt, de annyira nem, hogy beszélgessek vele, a sztori meg neki is nagyon tetszett :)

2011. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!