Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék végre túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék végre túl rajta?

Figyelt kérdés
Másfél éve megismertem egy fiút, akitől elinte nem is akartam semmit, de aztán nagyon tepert, és végül belementem. Nem sokáig voltunk együtt, mert azt hittem, hogy nem szeretem (tudom,hülyén hangzik). Aztán mikor utána nem sokkal később megláttam az utcán,rájöttem hogy mégis és nagyon hiányzik,csak elsőre nem ismertem fel,hogy szerelmes vagyok. Utána beszéltünk és egy évig szerencsétlenkedtünk,ilyen se veled,se nélküled dolog volt,mivel belőlem hiányzik a kezdeményezőkészség és általában mindig ő keresett,megértem hogy elege lett belőlem. Ezután nyáron nagyon megutáltuk egymást egy bizonyos eset miatt,aztán végül összehoztam az egyik barátnőmmel (nem szándékosan,de ez más történet). Vele csak 2 hónapig járt. Mindez már nem számítana,túl voltam rajta,de 2 hete felkeresett,leveleztünk,aztán találkoztunk is (bár korántsem volt olyan mint régen) és visszaestem ugyanabba a zombi állapotba,amiben nyáron voltam. El szeretném felejteni és tudom,hogy ő már a másik lányt szereti, viszont mindig írja,hogy mennyire tetszem neki és hogy egyre többet gondol rám. Az eszem azt diktálja,hogy ne válaszoljak neki,felejtsem el végre, de szeretem és bármit mond,egyből ugrok,ha nem beszélünk rosszkedvű vagyok. Tudom,hogy ebből már soha többet nem lesz semmi,soha nem működött rendesen,pedig volt idő,amikor nagyon szeretett. Nekem szinte mindenben ő volt az első. Szeretném lezárni,mert tönkretesz..
2010. dec. 24. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell rajta túlenni! Ez a hiba amit sokan el akarnak követni h végleg elfelejteni a másikat és új életet kezdeni nélküle. És ehhez görcsösen ragaszkodnak sokan...


Semmi sem biztos!


És a leírtjaidból te még nagyon is szereted. Első volt, háát aztán.... emberek vagyunk mind...


Szerintem tégy egy próbát előszőr is, tudd meg h szeret e téged, és el tudná e veled képzelni a hátralevő életét. és megtudod h mi lesz a vége.


Ha azt mondja h nem tudóóóm meg hebeg hápog akkor hagyd a gec*be ha határozottan képes azt mondani h igen megpróbálná akkor gondold végig hogy tennél e adnál e magadnak egy esélyt...

2010. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!