Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlerővel szemben. Mégis mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlerővel szemben. Mégis mi a helyes, mondjátok!?

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak olyan csajok, akik a barátnők/haverok véleményére adnak.

Na, ez is egy ilyen csaj.

Mindegyik lenéz, kinéz, semmibe néz.

Egy, de EGYETLEN EGY nem áll mellettem, és folyton tömik a lány fejét.

Hogy EZ nem hozzád való, hogy EZ csak egy "korcs", egy "gyökér".

Én mondom, hogy ne figyeljen rájuk, meg hogy mennyire szeretem, és nem az a fontos, mások mit mondanak.

Hozok példákat, hogy hát ha én akkor ennek hittem volna, ennek a véleményére adtam volna, stb.

De ez Neki nem elég. Néha meggyőzöm, de aztán azok újra "meggyőzik".

Ez így idegörlő.


2010. dec. 24. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit kezdenél egy személyiség nélküli bábuval?
2010. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nincs saját véleménye és el lehet bizonytalanítani akkor nem szerethet igazán, szerintem hagyhatod, de ha harcolni akarsz a túlerővel ne legyél egyedül, dordítsd a barátnőd a barátnői ellen valahogy
2010. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, fordítsd
2010. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ráébreszteni, hogy mások véleményének visszhangzása nem vezet sehova, nem teszi jobbá se a világot, se az ő környezetét, se a kapcsolatotokat. persze csak finoman.
2010. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt már ilyenben részem. Gondolom más fiúk mondják neki, mivel féltékenyek. Én ilyenkor már öltem volna....


Annyit tudok segíteni, hogy max. te kritizálod azt aki téged. Te is kezd el mondani, hogy "mert ennek milyen feje van, milyen dagi..." stb....

Adj bele mindent. ;) Mondjuk ha ezt választod, gondolj arra is, hogy neked mennek...


De ha nem akarsz küzdeni, akkor maradt a szakítás.

2010. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

próbáld meghatni

ajánld fel a kapcsolat megszakítását ezzel tudtára adod h feláldoznál érte valamit (persze dumával mázoljad ne nyersen mert otthagy)

üdv

2010. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen így akar lerázni. Legegyszerűbb ha megkérdezed tőle, hogy kinek hiszel, kivel akarsz maradni...

De vigyázz mert a nem tudom=SZAKÍTANI AKAR

2010. dec. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ezek ilyen gizda emberek, akkor menj le a társasággal bulizni. Ha valóban nem vagy gyökér, akkor nem okozhat kihívást elegánsan porig alázni őket. Gyerünk, mutasd meg a nősténynek, hogy merre találja az erősebb kutyát!;)
2010. dec. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!