Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Formátlan, nagy narancsbőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Formátlan, nagy narancsbőrös fenék, de szép arc.15 éves lánynak nagyon gáz ez? Mit tegyen ellene?

Figyelt kérdés
Nem molett testalkatú a lány,hasa szép lapos,szép arca van..Feneke viszont széles,szinte lapos,nagyon narancsbőrös..Nagyon gáz? Ettől még lehet szép..? Mit tehet ellene ?,
2010. dec. 25. 01:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Don't worry, be happy! Boldog Karácsonyt!
2010. dec. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Lehetni lehet de ha mozogna egy kicsit aerobik vagy egy kis futás az a narancsbőr rögtön lepattogna róla. Attól függetlenül lehet.

Amúgy Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
A narancsbőr dehidratált zsírsejtekből áll, tehát igyál sok vizet!
2010. dec. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Aktív sport,heti 4x minimum,fehérjedús táplálkozás,kevés szénhidrát.
2010. dec. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
A kis gyerekpopódba bedugom a fütyim, aztán lerázogatjuk a narancsbőrt. ;)
2010. dec. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Edzés és sok víz, és elegendő mennyiségű, megfelelő minőségű táplálék
2010. dec. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Fotó? Amúgy tornázz sokat, és keres rá arra, hogy mik a narancsbőr kiváltó okai, és mit lehetne ellene tenni. Úgy tudom, egyes ételek jobban kihozzák, bár a fene tudja, nekem még sosem volt. :)


[link]

2010. dec. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha inkább az arcát mutogatja, mint a se**ét, akkor nem.
2010. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van narancsbőr a fenekem alatt, de szép az arcom, és jó alakom van, tornázni is szoktam és naponta megiszok minimum 4l vizet vagy limonádét vagy citromos vizet. Mégis ott vannak a narancsbőrök. Eddig mégse mondta rám senki, hogy csúnya, sőt, strandon is igencsak megnéznek. 21/L
2010. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
A narancsbőr nem fog lepattogni rólad. Ihatsz 50 köbliter vizet, akkor se. Nem kell elhinni a sok maszlagot, mait a neten írnak. Táplálkozás megválasztása fontos, mivel a narancsbőr az a méreganyagok felhalmozódása miatt alakul ki. Tipikus női "betegség".
2010. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!