Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés az egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az egy lánynak, hogy miatta nem jövök össze senkivel, miatta nem fekszem le senkivel, miatta nem is flörtölök?

Figyelt kérdés

milyen érzés ez? és nyomulok, udvarolok, ha azt mondja nem, én azt mondom: igen! elcsípem az utcán, megpaskolom a fenekét, aztán eltűnök. itt-ott feltűnök, elkapom, kérdezem, miújság, aztán hirtelen eltűnök. utána eltűnök hetekig, megint feltűnök, meglepem valamivel.

ez milyen érzés, mi ez, hogy van ez?


2010. dec. 25. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Na mégis milyen? Olyan, mintha egy lány tenné ezt veled. Én sem vennék komolyan egy lányt, aki hetekre eltűnik.
2010. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem lesz@rja. Ha nem jössz be neki külsőre, csinálhatsz akármit, nem nagyon fogja érdekelni. Keress mást, akinek tetszel!
2010. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:
100%
sztem nem vagy 100as.
2010. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem ne szedj annyi bogyót
2010. dec. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

hipp hopp hülének néz.

azzal te nem érsz többet neki hogy nem fexel le mással, sőt, vele sem.

azt ő pont lesza*ja hogy te kivel mit.

volt hogy énis ilyenre épitettem, majd kinövöd.

akkor sem kellenél neki ha papnak vonulnál mert ő nemtudja hogy miatta nem dugol mással.

a másik az ha pacskolod a seggét könnyen az apja pacskolhatja meg az arcod...

25F

2010. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. a te bajod, nem ő tiltotta meg, hogy másokkal randizz

2. megérdemelnél egy megveretést, hogy bírj magaddal

2010. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!