Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazugság-tippek? Vagy ürügy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugság-tippek? Vagy ürügy tippek?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy kedvenc tanárommal csodásan érzem magam. Már maradtunk párszor kettesben, és boldog lettem. :) Tudom nem helyes,de azt szeretném kérdezni, hogy milyen ürüggyel fordulhatnék hozzá, azon kívül, hogy nem értem a leckét?! És, akik csak azt mondják, hogy ez nem helyes, milyen szemét vagyok, azoknak a véleményére, ha nem baj nem vagyok kíváncsi. Köszi előre is mindenkinek :)
2009. jan. 24. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ejnye ejnye nem szép dolog hazudni:)

Kérdezd meg, hogy mivel téged az ő tantárgya érdekel, hová menj tovább tanulni. Javasoljon neked plusz anyagokat. Esetleg ha vállalja korrepetáljon már téged.. bár ez pénzszagú..

2009. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszeni akarsz neki, szerintem ne azzal menj hozzá, hogy nem érted a leckét, inkább azzal, hogy érdekel egy-egy téma, tudna-e még róla mesélni, esetleg könyveket ajánlani. Kétlem, hogy bármelyik tanár számára vonzó lenne egy olyan diák, akinek mindent többször el kell magyarázni, hogy egyszer megértse.
2009. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod,tudod,hogy nem helyes.Valóban az.Tanár-diák szerelem.Általában egyoldalú.Mind átestünk rajta. Keresgélj a társaid között.Már csak azért is,mert ha kialakulna valami köztetek,és kitudódik,mert kitudódik,egy életre tönkreteheted.Keresd meg,ha már nem leszel a tanítványa.
2009. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elottem szolonak igaza van, jobb lenne, ha nem vele probálkoznál tovább, de tanácsot kértél nem kioktatást! Ha már volt koztettek valami akkor nem nagyon kell urugy hogy beszélj vele és maradjál vele kettesben. Elég ha te mész ki utoljára a terembol és egy sejtelmes mosoly vagy valami amit elejtesz neki, akkor szerintem o már szolni fog hozzád. De te is szolhatsz hozzá, ha már csak te vagy a terembe, miujság, stb.. De nagyon jo volt aki azt irta, hogy kérjél tole segitséget tovább tanulás miatt. De ne korepetálást mert az átlátszo! Vagy hogy XY témában tudna e neked valami konyvet ajanlalni a dologozatodhoz!
2009. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiság képpen mennyi idős vagy te és mennyi a tanár?
2009. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,azért írtam, hogy azon kívül, hogy nem értek valamit, mert csillagos ötös agyok belőle... Az a baj,hogy nem vagyok közel ahhoz, hogy tovább tanuláson kéne gondolkoznom. De a könyvtéma az nagyon jó köszönöm. Hát kell sajnos ürügy, mert nem volt köztünk semmi, csak mentem térképért. Ja és a mi termünkben van az óra, szóval nem maradhatunk úgy kettesben. :( Maradjunk abban, hogy 11 év a korkülönbség köztünk. Köszönom mindenkinek a tanácsot!
2009. jan. 24. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
na és mi lett? (:
2009. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jartam hozza kulonorara, mert erdekeltek azok a dolgok amielyek kimaradtakn az orabol :P mert ugye mindig van olya ami nem fer bele az oraba :)meg kertem konyveket is... minden jol sult el :) kiveve egy valami... :| de az nem ide tartozik :-j :)
2009. júl. 4. 16:24
 9/9 anonim válasza:
Anúgy mit tanit az a tanár?
2010. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!