Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki, hogy vannak r*bancok mikor ez hazugság és nincsenek?

Figyelt kérdés

Fiúktól lányoktól egyaránt hallom, hogy a diszkó tele van r*bancokkal akik könnyen kaphatóak szexre és részegek, a lányok meg azt mondják, hogy sz*r a világ mert annyi ribi avn, hogy nem találnak rendes pasit, na most én rengeteget járok diszkókba különböző helyekre, van kocsim is, jó a ruhatáram, aminek elvileg vonzzania kellene a ribiket, de még egy rib*ncot sem láttam soha, nem találkoztam egyel sem, úgyhogy szerintem ez nagy kamu.

És hogy miért a r*bancok?Mert a "normális" lányok játsszák az elérhetetlent, játszadoznak velünk, azt akarják küzdjünk értük, csakhogy ezt a küzdést ki is kéne érdemelni valamivel, de azt már nem.


2011. szept. 28. 01:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ronda vagy.Fizess több piát!
2011. szept. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 greeen ***** válasza:
100%
na figyelj töki!Lesz egy csajod kefélgeted majd,és egyszer csak méla undorral néz rád,akkor még nem tudod majd mért de pár napra rá közli,hogy már nem téged szeret hnem mittomén Sztandakinger Tamáskát a gyerekkori haverodat és már 1 hónapja keféli!Na onnantól majd mindenhol ribancokat fogsz látni hehe
2011. szept. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes. Én rendszeresen viszek haza péntekenként a diszkóból 16-18 éves ismeretlen lányokat. 1-2 kör pia, és már jönnek is... Lehet béna vagy... :)
2011. szept. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
csak odamegyek meghívom valamire és kész ennyi?iylen egyszerű?
2011. szept. 28. 01:57
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Na hát azért a diszkókban vannak rendesen.

Odamész dumálni 10hez és a 10ből 6 tuti olaszba táncos,magyarul ha nem is dug pénzért,de mutogatja magát pénzért,onnan meg egy lépés csak,hogy pénzért dugjon is.

De olyan is volt,hogy nézem a csajt,ő is engem,azonnal indulnék oda,de megelőzött,odajött és azt mondja,megdughatsz te meg a haverod 100ezerért.

Mondom neki 5ezrem van a célra és kiröhögtük.

A diszkó sz@r csajozásra.

Többségében vagy ilyenek vannak,vagy magamutogatók,vagy drogos barázdabillegetők.

Az ilyen beekszezett,befürgézettek meg külön kategória,nekem nincs ezekhez türelmem.

A pubokban sokkal jobban lehet csajozni.

Azokban ritkábban drogoznak,inkább isznak és a szórakozás az elsődleges cél nem a puccparádé.

De a végeredmény végülis ugyanaz,hogy diszkóban,pubban,utcán,vagy buszmegállóban,ha nem tudsz csajozni,akkor sehol sem tudsz,ha meg tudsz,akkor mindenhol megy.

2011. szept. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Dehogynem, vannak ribik, és nem is csak diszkóban. Ismerek olyan csajt, akinek több f@sz volt a kezében, mint kilincs, vitték már szórakozóhely mosdójába, parkolóba... Aki szépen nézett rá, azzal már ment is dugni. Még csak nem is jó csaj.


Azt meg nem tudom, honnan veszed, hogy valaki vagy ribi, vagy csak kéreti magát. A qrva és a szűzkirálynő között vannak rendes lányok is. Elég gyér lehet körülötted a felhozatal.

2011. szept. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24 éves lány vagyok. Soha nem jártam diszkóba... de azt el kell mondanom, hogy pl első randin rendszerint megtörtént a dolog. Ha beindul a vágy akkor elég nehéz küzdeni ellene. Mentségemre legyen szólva, mindegyikből kialakult párkapcsolat. 1 éjszakás kalandom soha nem volt. Akin éreztem, hogy 1 menetnél nem akar többet, azzal eleve nem is foglalkoztam.
2011. szept. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem ezt a r*bancos megnevezést, ha a pasiknak lehet 1éjszakás kalandjuk akkor a lányoknak miért nem, ennyi erővel akkor a fiúk is r*bancok,hisz kaphatól mindenre,csak legyen egy csaj aki lefexik vele. Egyértelmű hogy a kölcsönös szimpátia kell a dologhoz, valszeg nem olyan a kisugárzásod, hogy azt megérje egy lánynak h. egyből lefeküdjön veled. A ruha és a pénz nem minden, jó duma is kell hozzá, hogy leveddd a lányokat a lábukról. De ez csak a discóban működik, a hétköznapokban ennél több kell, ott meggyőzőbb kell lenned és a cselekedetednek is tükröznie kell azt amit állítasz és akkor lesz barátnőd, a lényeg, h. ne tedd magasra a lécet és ne keress túl görcsösen, csak légy laza és természetes, mindtha egy haveroddal beszélnél.
2011. szept. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Kurwára nem a meghíváson van a lényeg én hazavittem (vagy nem haza, hanem mondjuk parkolóba XD) már úgy is nem egy csajt h nem hívtam meg semmire :P

18/F

2011. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Nincsenek ribanc nők!


CSAK A PASIK A RIBANCOK!

NÉZZ VÉGIG ITT A SZEX SZERELEM TÉMAKÖRÖN! Butábbnál butább pasik nyomják az észt. Természetesen azt hiszik hogy értenek hozzá, miközben még ehhez se értenek.


A diszkóban is a seggrészeg lányokat akarják kefélni, ami nemi erőszaknak számít.

Vagy hazudoznak.

2011. szept. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!