Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? Eddig kövér gátlásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Eddig kövér gátlásos magányos nő voltam, minden barátnőm azzal szekált, hogy foggyak le és akkor lesz pasim. Most ledobtam 23 kilót, bevonzottam életem legjobb pasiját, erre mindenki utál és irigyel!

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 16:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hát, igazság szerint eddig bánatomban ettem, aztán valaki azt mondta a fogyás fejben dől el. Akkor aztán minden nap többször elmondtam magamban, hogy igen, képes vagyok lefogyni! És persze nem zabáltam annyit, és egy kicsit mozogtam is.
2010. dec. 25. 16:54
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az irigyeid ezek nem magyarok véletlenül? Naugye... :-)
2010. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hát, nevetni fogsz, van köztük francia is!
2010. dec. 25. 17:03
 14/24 anonim ***** válasza:
9%
a nők idiotak azért
2010. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Na utolsó, te biztos pasi vagy! :))
2010. dec. 25. 17:08
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Keress új barátokat.Sose voltak igazán a barátnőid..örültek,hogy volt köztük egy duci csaj,így mindig az látták,hogy szebbek nálad.Most csinosabb,szebb és boldogabb vagy,mint amilyenek ők sose lesznek.Ezért utálnak és irigyek rád!


Én is csalódtam már barátokban,nem is egyszer,nehéz,de tovább kell lépni.


Sok sikert és boldogságot kívánok az életben!:)

2010. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy! De manapság hol lehet új barátokat szerezni?
2010. dec. 25. 17:23
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

pl. itt is lehet új barátokat szerezni! tényleg! :)

pár hónapja elkezdtem ide írkálni, válaszolgatni, néha privátban is és találtam pár jó fej embert.

próbáld ki. aki szimpatikus válaszokat ír és még ott a lehetőség a privát email írására is... miért hagynád ki?

egy emailből már sok minden kiderül és nem kötelez semmire. nem tudhatod, mi lesz belőle később :)

2010. dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Például a párod társasága.Én köztük találtam egy két nagyon aranyos lányt.:)Még ugyan nem vagyok legjobb barátnők,és valószínű nem is leszünk,de nagyon jó a kapcsolatunk és lassan már ott tartunk,ha bármi gond van,akkor szólhatunk a másiknak.:)Nem kellenek legjobb barátnők egyébként.A lényeg,hogy legyen körülötted egy két ember,akikre feltétel nélkül számíthatsz és mindegy,hogy fiú vagy lány.Az első ember,akire számíthatsz az pedig a párod!:)
2010. dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

mit tanultam meg eddig? aki nem tud normálisat mondani a kussoljon el

tehát szard le mindenki véleményét ha nem tanító jellegű (vannak ilyen rossz vélemények melyekből egyesek képesek információt szerezni)

Ja: "A vélemény olyan mint a segglyúk, mindenkinek van de senki sem kíváncsi a násikéra!"

2010. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!