Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer visszautasítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer visszautasítottam egy csajt (volt ez fél éve) az utóbbi időbe néha dumáltunk, de csak mint barátok. Lehet a barátságból szerelem? Minden helyzetbe ha úgy alakul?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Foleg ha már egyszer a lány akart toled valamit! Maradjál vele barát és menni fog minden magátol és érezni fogod mikor jott el az a helyzet, hogy léphetsz! De ne kapkodjál, hagyad hagy alakuljon a dolog magátol, szerintem menni fog.
2009. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az egyik kapcsolatom majdnem pont így alakult ki. Legjobb barátok voltunk a sráccal, mentek a nagy beszélgetések, sokat voltunk együtt, aztán egyszer csak megcsókolt, és hopsz, járni kezdtünk. Szóval szerintem nagyon is van rá esélyed.
2009. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Engem utasítottak vissza, ezért mindent elkövettem, hogy kitöröljem magamból az érzést. Nekem nem sikerült fél év alatt, tehát lehet, hogy még mindig akar téged.

Kérdés, hogy hogy utasítottad vissza.

2009. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazábol nekem nem mondott semmi komolyat, konkrétat, barátnője mondta hogy hát bejövök neki meg minden és én finoman mondtam hogy nem szertnék belemenni
2009. jan. 24. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha még mindig beszélgettek szóba áll veled, ez azért jól jel nem? :)

Lehet-e barátságból szerelem? Ha kíváncsi vagy döntsd el melyiket érzed és megtudod.

Szólj h alakult XD

2009. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ő még mindig szeret. Tapasztalatból beszélek. Lány vagyok és hasonlóan visszautasítottak kb.fél éve.De még mindig szeretem csak megtanultam élni a helyzettel. Ha valakit igazán szeret az ember nem múlik el hip-hop.

Habár ha a srác meggondolná magát...bevallanám még mindig szeretem...amíg nem addig maradok a barátja és nézek más fiúkat is...tehát ha akarod őt akkor beszéj vele ...ha nem akkor meg előbb-utóbb elmúlik az érzés...

2009. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Engem is visszautasitottak, de ezután én már nem mennék bele egy kapcsolatba azzal a fiúval, ha akkor nem akart, később se akarjon... és jobb is igy,hogy csak barátok vagyunk...
2010. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!