Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz lehet a külső vinyó?...

Rossz lehet a külső vinyó? (több lent)

Figyelt kérdés
Problémám van a külső vinyóval, mégpedig az hogy mükődik és semmibaja, de nem használom egy ideig, utána mintha leállna, és ha meginbele akarok menni a vinyóba akkor nem akarja megnyitni, lassú tölt egy csomóideig, majd bezárom stb.. és nagynehezen elindul.
2010. aug. 10. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg energiatakarékossági beállítás miatt kapcsol le egy bizonyos tétlenség után és mikor újból valamelyik progi hozzá akar nyúlni, akkor fel kell pörgetni, újból be kell olvasni a fájlrendszert alapadatokat, stb, ez időigényes lehet.... Nem tudom milyen rendszerű a vinyód, nézz utánna hol lehet állogatni az energiatakarékosságát és próbáld ki hátha javít helyzeten ha állogatod!
2010. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha garanciális azonnal vidd vissza, ha nem akkor rakd ki a polcra könyvtartónak.
2010. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Win 7 en futtatom, és kiegyensúlyozottan fut a laptop. De szerintem van valami, belső beállítás ami akkor is leállíthatja, csak akkor nem tudom belőni h most ez mennyi idő, az meg h egész nap menjen az meg árthat neki igaz ?


A 2. válaszolónak 3év garancia van rá, de egyébként tökéletesen működik, rá másolni róla, csak ha jó ideig nem nyúlok hozzá utána van ez. De ha leválasztom és újra bedugom akkor jó rögtön.

2010. aug. 10. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!