Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok a haverjai előőtt aztmondja rátok hogy "azért nem rossz" (külső) akkor most csunyának tart?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szitutól függ.

De azért gondolj bele... ha csúnyának tartana, járna veled? Szerintem nem véletlen van veled.:)

2009. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem,az azt jelenti,h nem mindenkinek tetel a baráti társaságban,de neki tetszel,azonban nem akarja,h hülyének nézze az akinek nem tetszel!
2009. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én barátom mindig azt mondja, hogy gyönyörü vagyok számára. "azért nem rossz" - ha viccből mondta akkor elnézném, de amúgy, ha csak egy "nem rossz" lány vagyok, akkor keressen magának jobbat.
2009. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a másodiknak igaza lehet =D...
2009. dec. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén a második véleményét osztom.

Valószínű nem vagy egy topmodell, hogy senki ne köthessen beléd (bár azokba is könnyedén bele tudnék :P), így számolnia kell azzal, hogy hülyének néznék, hogy szerinte te szép vagy. Ezt nem mondhatja, viszont talán ez a legjobb, amit mondhat ebben az esetben. Neked is kicsit fáj, őt is esetleg kicsit lenézik.

Az önbizalmadon ez ne rontson, általában minden barátnőről ez a vélemény haverok előtt... Legyen bármilyen jó nő.

Sőt, hogy tovább fokozzam:

"Nem rossz, nem rossz" - a kifejezetten jó nők kapják ezt a jelzőt (valahol a "sunáznám" környékén van jelentésben :))

2009. dec. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!