Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a leírtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a leírtak alapján? Fiúk

Figyelt kérdés
Barnás-vörös hullámos haj (hát középig érő), kék (inkább ezüst-szürke) szemek, 165 cm, kissé telt, nem túl nagy mellű lány. Belsőre: minden szerve normálisan működik...na jó nem poénkodok :D. Majdnem mindig jó kedvű, vidám, vicces (na jó elég réteghumorú...). Mindig nevet. Kellően okos, de nem okoskodó. Ha kell tud komolyan viselkedni. Nah mit gondoltok?
2010. dec. 25. 23:38
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
ha az jött le, hogy el akarom adni magam akkor rosszul értetted... egyébként 16 éves vagyok. és azért tettem fel a kérdést hogy tudjam miért nincs barátom, mert az ha azt mondjátok fujj azt megértem de így már tényleg nem vágom miér vagyok egyedül.
2010. dec. 25. 23:46
 12/29 anonim ***** válasza:

Engem zavar, hogy látatlanban másoktól szeretnéd megtudni, hogy egyáltalán kellenél-e valakinek...

A fent leírtak alapján nem lehet sem jellemezni, sem elképzelni...

Annyira általánosan írtad magad körbe, hogy tkp. minden pasinak bejönnél, ha másért nem is, de egy szimpla numerára mindenki vevő lenne veled...

Szerintem tegyél fel magadról képet...És egy kicsit jellemezhetnéd magadat bővebben, de ezt minimum egy párkereső oldalon tedd meg, ha partnert szeretnél találni magadnak...

2010. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
írtam, hogy nem párkeresés a célom...pusztán arra vagyok kíváncsi, hogy ezek alapján valaki mit mond.
2010. dec. 25. 23:51
 14/29 anonim ***** válasza:
Azt mondom jó. Képpel jobb lenne, így mondjuk kicsit szégyenlős eza lány, de nem baj, még mindíg jobb így, mint "úgy"...
2010. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

kep nelkul nem mondok velemenyt

kb. 10000 hasonlo csaj van mint te, a leirtak alapjan univerzalis csaj vagy

2010. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
univerzális?...nah ezt se mondták még. :D
2010. dec. 25. 23:59
 17/29 anonim ***** válasza:

ez de érdekes , ha nem küld képet magáról akkor már heccelitek , negatívan válaszoltok és még fenyegetitek is hogy anélkül még csak nem is válaszolsz xD


oké hogy ennyiből tényleg nem lehet megmondani , de ha nem akar kitenni képet magáról akkor nem ... ennyi

2010. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:01


köszi... :D

2010. dec. 26. 00:04
 19/29 anonim ***** válasza:
A kissé telt lehet a hibás.Ki szereti a lustákat?A sportos csajok szépek,aktívak,adnak magukra és az alakjukra.
2010. dec. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a magas lányokat, szóval nem puncsolni akarok, de szerintem a 165 nem alacsony.
2010. dec. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!