Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lányt megfarkalt (15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt megfarkalt (15 éves! ) egy 25 éves krapek. Mit tehetnék ezzel a fazonnal?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok, és velem nem akart lefeküdni, mondván túl idős vagyok, és mert szűz. A kishölgy beállítja magát a bölcs, különleges, szűz lánynak, a fiú az érett, megfontolt, okos és ügyes fiúnak. Nos, én ezt a tükröt cukormázat szeretném összetörni. Azért, mert jártam a lánnyal, és emiatt az apja is majdnem agyonvert (túl idős vagyok, mondta). Most ők ezt titokban megtették, de fülembe jutott a dolog. És ez csöppet vérlázító. A kérdésem csupán az: mit csináljak a fazonnal? Verjem meg? Heréljem ki? Égessem be mindenki előtt? És mit csináljak a csajjal? Valami nagyon destruktívat szeretnék, adjatok tippeket. Nem csupán arról van szó, hogy ezzel úgymond meg vagyok alázva, hanem át lettem verve, és az emberek is át vannak verve. Sok dolog közül a képmutatást elég súlyosnak tartom.
2010. dec. 26. 10:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
41%
A legtöbb lány ilyen, egyszerűen a 25 éves jobban nézett ki, mint te. Szal nálad is csak kifogás volt a kor. Kezdetnek mondd el a szüleinek a dolgot!
2010. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Persze, most tűnhetek valami olcsó kis spiclinek, de épp eleget kellett szenvednem a lányért, és épp eleget voltam meghurcolva már miatta. És akkor fogja magát, ezt megteszi, és még a szülei sem tudnak róla? Én egyenes voltam, mindig felvállaltam a lányt, érzéseim, és akkor ezek titokban összefekszenek, a lány továbbra kis szüzikének mutatja magát, a srác pedig egy aljas sz*rkavaró?
2010. dec. 26. 10:35
 3/35 anonim ***** válasza:
85%

Mit hibázott a fiú?

Tapasztaltabb mint te, (vagy csak egyszerűen jobban bejön a lánynak) neki összejött, ami neked nem.

És mit hibázott a lány? Nem tetszettél neki, nem tudtad meghódítani, nem lett szerelmes beléd. Van ilyen. Finoman akart lerázni, és nem volt teljesen őszinte, ennyi.

Egyszerűen irígy vagy, ami elég szánalmas, és férfiatlan.

A szüleivel meg majd elintézi ő a dolgot, rá tartozik, úgy se tudja sokáig titokban tartani. Ha meg igen, úgy azt érdemli meg.

2010. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
Utolsóval értek egyet. Semmi közöd nincs hozzá. Veled nem akart összejönni, vele összejött. Vagy ha csak szexről is van szó, te nem tudtad megbäszni, ő meg megtudta. Ő dolga, 14-et betöltötte, semmit nem tudsz tenni. Az pedig szintén csak az ő dolga, hogy ezt a szüleivel hogyan rendezi le, ha le kell egyáltalán. 21/L
2010. dec. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Képmutatóak és hazugok. Ennyi nem elég? Azért konkrétan lefekvésen kívül történtek dolgok a lánnyal, szóval ez a lényeg.

Szeretett, szóval ez is kizárva.

Nem érted a dolgot, ez a probléma.

Nem vagyok irígy, elárulva érzem magam, és becsapva.

2010. dec. 26. 10:41
 6/35 anonim ***** válasza:
88%
Az a 25 éves mit tehet róla? Semmit. Neki sikerült megd*gnia. A lány a hibás és valamilyen szinten Te. Nyisd ki a szemed és akkor talán látni is fogsz. Olyan ne törjön össze cukormázas álmot, aki szintén van.
2010. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
74%
aki szintén vak*
2010. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
70%
Szeretett? Lehet, de meddig? Vagy ha szűz vagy még, akkor egy nem szűzzel akarta elveszteni. Sok minden befigyelhet.
2010. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sincs hozzá semmi közöd. Ha szeretett miért nem járt veled, miért nem feküdt le veled? Ha szeretett volna, nem fekszik le mással. Azaz nem szeretett, csak te hitted azt. De ha így állsz hozzá, akkor mondhatjuk úgy is, hogy ügyesen hülyét csinált belőled egy kis csitri, ennyi. Hogy elmondja-e a családjának, az az ő dolga. Hogy mit csinál a másik csávóval, az is az ő dolga. Ha képmutató és hazug, az is az ő dolga. Te meg irigy vagy, féltékeny, meg sértődött. Ez meg a te dolgod.
2010. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok szűz.

Járt velem, ezt már elmondtam. Nos, ha ügyesen hülyét csinált belőlem egy csitri, akár én is ügyesen tönkretehetném az életét, nem?

2010. dec. 26. 10:51
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!