Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elélvezett a barátom és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elélvezett a barátom és utána még ugye húzogattam neki, hogy majd megint felálljon de utána gumi nélkül tette be picit akk végülis nem lesz gond?

Figyelt kérdés
Jó tudom lehet, írni hogy gumi nélkül nem kéne meg stb... Csak kiszerettem volna próbálni, hogy úgy tényleg jobb-e mert elvileg úgy jobb, mert gumiba én nem érzek úgy "semmit" ezért szerettem volna kipróbálni de végülis nem sokáig volt bent, mrt hát ugye nem mertem, hogy vél. legyen vmi. De kérdeztem tőle, hogy ugye nem volt olyan azt mondta, hogy nem és én bízok benne. De jobb ha másokat is megkérdezek.
2011. júl. 10. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Imádom a logikát,nem is az elején nyomna párat ááá minek amikor belehet tenni "szaftosan" is.
2011. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
bizony ;) de sztem én amikor csináltam neki kézzel akk le jött róla...
2011. júl. 10. 14:27
 3/19 napietus ***** válasza:
92%
ha nem akarod gumival, akkor szedjél gyógyszert, de ez, amit csináltál, egy értelmetlen hülyeség. és igen, lehet baj. remélem nem lesz.
2011. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

mivel az ondó sejtek mikroszkopikus méretűek a barátod nem lehettek biztos h nem volt olyan

én is kihúzósat játszom a barátnőmmel (bár mi azt sem bánnánk ha véletlen becsúszna)de mégis két aktus közt elszaladok megmosni :D legközelebb inkább ti is tegyetek így

2011. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Dőlj hátra, nyugodj meg. Simán teherbe eshetsz. Attól hogy nem volt a fütykös spermás, még szivárog belőle és a spermiumok még 24 órán túl is fickándoznak.

Úgyhogy elég nagy rá az esélyed, hogy anya leszel.

Gratulálok!

2011. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
én meg gratulálok, hogy ilyen bunkó vagy ;) normálisabban is lehet írni főleg , hogy közösségi oldal... -.- egyébként ha az leszek majd szólók ;) te leszel az első felkérlek keresztszülőnek is -.-... de igen tudom mert én olyan csúnya vagyok...
2011. júl. 10. 14:33
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha tudod hogy nem kéne mi a fenének csinálod? Az ilyenek mennek abortuszra.
2011. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
azért mert le volt törölve...
2011. júl. 10. 14:35
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Persze, hogy teherbe eshettél. Kiverted neki, elélvezett. Tiszta cucc volt a farka (de ha esetleg le is törölte, akkor is maradtak a húgycsövében, amiket a következő előváladék kimoshatott), és így dugta be. Ha végiggondolnád mit csináltál, te is rájöhetnél, hogy bizony van esély rá.

Máskor ne legyél hülye. Addig meg imádkozz.

2011. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Le volt törölve? XD Sokat érsz vele, kb. a nagy büdös semmit. Menjél vissza bioszt tanulni inkább, sok boldogságot a gyerekhez.
2011. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!