Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom, és úgy érzem, habár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom, és úgy érzem, habár csak barátok vagyunk, lehet kölcsönös, de a "talánnál" tovább nem jutottunk még. Akadály a távolság,180 km. Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lemondani nem fogok róla, ez biztos. Megoldott a találkozás persze, de nem olyan gyakran, mint kellene neki, hogy a "talánon" kívül esetleg mást is mondjon (havonta 1x-2x, ennél több kellene egy kapcsolathoz; a barátságnak ötéves múltja van)... Költözni most teljesen lehetetlen. Ötlet? Tudom, hogy le kéne mondanom róla, de képtelen vagyok. Emellett még mindenféle nembeli akadályok is vannak, konkrétan ő is nő, és azt hiszem, megijedt attól, hogy talán mást érez... (Először megijedtem én is, de volt már pár évem rá, hogy megszokjam.) A talán az már sokkal több, mint a nem, és egyszer mondta, hogy úgy érzi, szívesen lenne a barátnőm... Nos?
2011. szept. 1. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

öld meg

akkor akkor maszturbálsz rá a tudta nélkül a testi jelenlétében amikor akarsz

2011. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pf :)
2011. szept. 1. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!