Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, magasság nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, magasság nálatok mennyire akadály?

Figyelt kérdés

165 cm magas vagyok, (barinőm 163), ez csak egy felmérés és kifejtős jelleg. Gondolom sokkotoknak jönnek be inkább a magas fiúk na de mennyivel "igaz láttam már olyat hogy 20-30 cm volt 2ejük között, és oylat h.5-cm er "a lány javára, ", tudom h. ez függ a kinézettől, sármtól, megjelenéstől, dumától :P és a szerelem is közre játszik,(h. mennyire ragad meg elsőre az egész jelleme,kinézete). Ebből csak a magasságra térnék rá,első pillantásra, vagy gondolatra, melyik kategóriából választanátok? :o

Ha magasabb nálatok:

-20-30 cm-rel

-15-20 cm-rel

-10-15 cm-rel

-5-10 cm-rel

-0-5 cm-rel

Ha veled egymagas

Vagy ha már ti vagytok a magasabbak (1-5 cm-rel, vagy akár többel)

várom a válaszokat, (melyik az a magasság ami már kizáró okot jelent, és melyik az ami előnyt?),

(vagy nincs ilyen?:o)


2011. júl. 10. 11:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

20-30-al legyen magasabb, ha már választhatok. Ismerek egy két ilyen férfit (én is magas vagyok, így ritka), de ha meglátom őket már rögtön remegnek a lábaim :D Imádom a magas férfiakat:D


Párválasztásnál annyi a lényeg, hogy tudjak mellette magassarkút venni. Ha valaki alacsonyabb nálam az kizáró ok.


Ha csak szex lenne (nem jellemző rám, csak így teljes a válaszom), akkor a tökéletest választanám, szóval az iszony magasokat :D

2011. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
jajj mindjárt jönnek az olyan válaszok,hogy tökmindegy,ha szerelmes vagy,stb stb...
2011. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Azért anonim oldalon csak nem hazudnak már :)Én is őszinte voltam.
2011. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

A nők sajnos a zsiráfokat szeretik, én 180cm vagyok de még így is alig van esélyem:S

21f

2011. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nekem az ideális ha olyan 10-15cm-el magasabb nálam a fiú.De az sem zavar,ha egy magasak vagyunk.

Nekem az sem jön be ha nagyon nagy a magasságkülönbség(20-30cm).Mindig olyan furán nézek azokra a párokra ahol a srác 190,a csaj meg az 150cm súrolja.

Olyan fiúval nem jönnék össze aki alacsonyabb nálam,mert nem érzem magam jól mellette,nem érzem magam igazi nőnek.

2011. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Sajnos a nők tényleg kizárólag a magas srácokat szeretik. Talán olyan 5% van, akinek nem számít a magasság, a többiek 175 cm alatt szóba se állnak veled (akkor se, ha ők a 150 centit is alig érik el).
2011. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Hát, az én 150 cm-es barátnőimnek 170 körüli pasijuk van.

Nálam már cinkesebb, mert 179 vagyok..

2011. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én 185 centis lány vagyok, a barátom 120 centis mi jól megvagyunk.
2011. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

még várom a válaszokat,... de téll nem értem h. lehet valakinek az jön be ha 20-30 al magasabb, "erre szokták mondani h. állva leszop.a",miért jó ha valakinek le kell guggolnia hozzátok h. megcsókoljon,(nem lehajoljon4, nem u.az,) de mindenkinek a maga dolga kit választ, én szívesen nőnék 170 ig, de kevés rá az esély, "magassarkút meg barinőm max 5cm-est vehet fel mellém" (ha én olyan cipőt veszek fel ami dob 2-3cmert),én imádom h. velem egy magas, nem mókus krvák kellettek "ezt a kifejezést egy lányismerősöm mondta:P", hanem a velem közel egy magasak 10cm max kisebb-től a picit magasabb nálam-ig

várom a további véleményeket

2011. júl. 10. 12:21
 10/24 anonim ***** válasza:
Nagyon is akadály. 170 cm vagyok, magassarkúban a 180-at is elérem. Vagyis nem nagyon jöhet nálam szóba egy ennél alacsonyabb pasi. Az ideális 185 körül lenne számomra. 2 m magas azért kicsit sok lenne.
2011. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!