Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja ez a lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja ez a lány, hogy harcoljak ellene? Miért?! én szeretem, nem harcolok ellene, és nem is fogok

Figyelt kérdés
azt akarja, hogy harcoljak vele. de én nem akarok, nem akarok versengni. minek? szeretni akarom, törődni vele, MELLETTE harcolni, nem folyton vele. persze, oké, vitázni vitázhatunk, sőt, jó is az, de versengni nem. miért akarhat harcolni, legyőzni mindig? mi élvezetét leli ebben? főleg, hogy nem harcolok vele, fel sem veszem a kesztyűt… önbizalmát akarja növelgetni? mit akar, mi mozgathatja, hogy folyton versengni akar velem?
2010. dec. 27. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
hogy érted azt, hogy harcolni? mit csinál?
2010. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg sérelem érte, most ezt próbálja valahogy feldolgozni. Nem érdemes olyan lánnyal összejönni, akivel harcolnod kell, mert minden energiádat leszívja, amit hasznos dolgokra is fordíthatnál. Pl. ilyen a munka is, de akár a párodra, magadra szánt energia is csökken emiatt.
2010. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Igen, ezzel csak az egójára akar gyúrni...szerintem. Te pedig ólj le vele beszélgetni, és ordibálás nélkül, nyugodt hangon beszéld meg vele, hogy te nem akarsz vele versengeni.
2010. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
például, el akarok érni valamit... vegyünk egy triviális példát... megnyerek valamit (legyen mondjuk díj egy írói/költészeti versenyen), egyből lefikáz, mikor boldog vagyok, és próbál jobb verset költeni nálam. ugyanígy, például készülök egy másik versenyre (atlétika, tegyük fel) előtte fogja magát, és véletlen, milyen véletlen, a lábamba rúg. ez szerintem undorítóan gyerekes, és mintha azt akarná elérni, hogy én ne érjek el semmit az életben, hogy neki lehessen jó kedve, nekem nem. értitek ezt?
2010. dec. 27. 19:52
 5/9 A kérdező kommentje:

hát tőlem sérelem nem érhette, hiszen én szeretem, állítása szerint így még senki sem szerette.

azt tudom, hogy eldobták, ki is használták néha, átverték, szóval elég sok ronda dolgot műveltek vele. eddig azt hittem, ok nélkül, de ha velük is ezt csinálta, kezdem megérteni azokat a krapekokat.

2010. dec. 27. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:
ezzel a csajjal nemfogsz tudni mit kezdeni, ilyen, és ilyen is marad. nem az egóját növelgeti, hanem egyszerűen idegesíted őt, azzal h te kezdesz vmit magaddal és jobb vagy nála.
2010. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
esetleg megfelelési vágy? nem tudja elviselni, hogy jobb vagy nála pasiban, mint ő csajban? lehet, h fél a másik véleményétől, attól, h elveszít...szeretne ugyanolyan jó lenni, mint te, csak ezt betegesen és gyerekesen akarja elérni. Neked nem akar igazából rosszat, csak magának jót. ajánlom a pszichológust.
2010. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, de kezdem érezni, hogy teljesen tönkremegyek, elvesztem régi önmagam, mert nem lehet úgy élni, hogy akit szeretsz, folyton csak kárt okoz, lelomboz, és direkt akadályoz.
2010. dec. 27. 20:25
 9/9 anonim ***** válasza:
és beszéltél már erről neki? hogy neked ez fáj, és próbáljatok változtatni?
2010. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!