Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért olyan nagy divat nálatok mostanában az önbizalomhiány és magatok alábecsülése?

Figyelt kérdés

Mostanában sok lánnyal randiztam, és egyikük sem volt megelégedve a külsejével, pedig szépek voltak, semmi önbizalmuk nem volt.

Amikor bókoltam akkor nem hitték el, hogy tényleg tetszenek nekem, volt aki vitatkozott is, hogy márpedig ő nem szép:D

Nem értem honnan jön ez, de rossz látni, hogy ennyire önbizalom hiányosak.Egy ilyen lányhoz hogyan kell akkor közeledni?


2010. dec. 27. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért becsülik magukat alá, mert a csapból is a dögös macák folynak. A reklámokban szexi csajok, a filmekben szexi csajok, a videoklipekben szintén, stb. A lányok akaratlanul is az ilyen szexbombához kezdik hasonlítgatni magukat, aztán alulmaradnak.

Persze, ha csúnya csajok lennének a médiaszennyekben, akkor meg túl sok is lenne az önbizalom. Az se jobb, vagy igen?

2010. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hmm. a mai lányok "önbizalomhiányának" két fajtája van.


1. az a fajta önbizalomhiány, amikor a csaj nagyon is tisztában van vele, hogy szép, csak az önbizalomhiányos dumával akarja elérni, hogy a pasi bókoljon neki.


2. az a fajta önbizalomhiány, ami azokban a lányokban alakul ki, akiknek nem hidrogénszőke a haja, nem vesztette el a szüzességét 16 éves korában (vagy az alatt), és nem jár minden héten bulizni. tudod, az a fura, hogy a srácok azt mondják, nekik a normális csajok kellenek - és mégis csorgatják a nyálukat a diszkóp*csák után. természetesen itt is vannak kivételek, nem minden pasira igaz ez. csak nagyon sokra.


18/L

2010. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
régen én is ilyen voltam, nem volt önbecsülésem, önbizalmam. Az utóbbi 2 évben kezdtem magam megszeretni, másképp nézni a tükörbe. Mára már sikerült egy reális énképet felépítenem magamról, és tükörbe is szívesen nézek. És régen én is hiába mondták rólam, h szép vagyok (igaz, egyesek azt is mondták, hogy ronda vagyok, de csak azért, mert szívből utáltak) nem hittem nekik. Ma már nem tud érdekelni más véleménye, és szerintem ezeknek a lányoknak is saját maguknak kell felépíteniük az önbizalmukat, egy-két szép szó nem segít, mert talán azt hiszik, h csak ki akarod őket használni, azért bezsélsz szépeket. 18/L
2010. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

22:13

Az 1. amit írtál szerintem szemét dolog

A diszkópi*sák meg csak szexre kellenek a pasiknak, semmi másra:D tehát ennyi:)

Diszkóp*csákat nem fognak nőként kezelni és tisztelni meg kedveskedni nekik.

2010. dec. 27. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, a 22:13-as reális választ írt le az első pontban. Most mondanám, hogy egy barátnőm... de nem, mert én voltam az, aki az 1. pontban leírtakat alkalmazta. Szóval meg voltam győződve róla, hogy szép vagyok, ügyes és okos, de láttam, hogy ez senkinek sem tetszik. Így elkezdtem lehúzni magam, hogy ez se meg, az se szép, stb, hogy majd ettől bókolnak nekem, ha már máshogy nem.

Viszont szépen lassan átcsúsztam a 2. kategóriába.

Több okból: egyrészt én is lehittem magamról azt, amit állítottam (csúnya, buta, ügyetlen), másrészt elkezdtem tájékozódni, művelődni, tanulni, és rájöttem, mennyi mindent nem tudok.

És pár napja kaptam meg itt egy képemre jópár embertől, hogy nem lehet eldönteni, fiú vagyok-e vagy lány. No, ez nem baj, csak ez se az önbizalmát építi az embernek.

Meg ott van ugye az is, hogy eddigi életem folyamán összesen egy srác udvarolt nekem normálisan, szépen, bókokkal, amit nem hittem el elsőre, mert azt hittem, csak szivat.

Jó, aztán kiderült, hogy csak nagyon részeg volt, és a poroltónak is ugyanilyen hévvel tette volna.

Szóval sok apró dolog ássa alá a lányok önbizalmát manapság. A plasztikbabák a tévében egy. Az elvárásaik (külső-belső), amit nem tudnak teljesíteni még egy. A harmadik a pasik hozzállása, meg az hogy a többi lány ezt hogy ítéli meg.

Vagy ott a b terv, a 22:13-as lány első pontja. Mert így akarják elérni, hogy bókoljanak nekik.


22/L (Pirlipat, az egérkirálylány.)

2010. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

22:28

Értem én, hogy így akarják elérni, hogy bókoljanak, de úgy értem, hogy szemét dolog ha valaki ezt csinálja, hogyha tudja magáról, hogy szép és minden oké magával és csak az egóját növeli azzal hogy sajnáltatja magát, na ez nem tetszik.

2010. dec. 27. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:

22:13-as vagyok.

Kérdező: Igen, az első pontban leírt dolog elég szemétség.

Amit pedig a második pontról írtál, biztosan így van - de sajnos ennek megfelelően például egy szórakozó - vagy beülős helyen a fiúk azokra a lányokra buknak, akiktől hamar szexet kapnak - és akkor a visszafogottabbak mégis hol találjanak barátot?:)


Nem téged akarlak ezzel támadni, a kérdésedből kiderül (vagyis úgy tűnik), hogy te nem ez a fajta srác vagy.

2010. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók mindent leírtak és szerintem igaz is, hogy sokan csak mondják, és így várják a bókokat, és ez valahol nagyon idegesítő tud lenni.

Én is elég önbizalomhiányos voltam, meg még most is az vagyok, de ezt nem hangoztatom társaságba, főleg mert nem szeretek annak látszani...

Sokan mondják, hogy csinos vagyok, szép vagyok de sajnos nem az én korosztályomban, biztos az is hozzájárult az én esetemben hogy sosem volt barátom, egy sráccal akartak összehozni, de még ő sem lépett felém, két pasi elutasított és egy sráctól kaptam csak bókokat pont 1-2 hete, de akkor elég kihívóan voltam felöltözve, és inkább tünt nyomulásnak, mint őszinte dícséretnek.

És mind emellett persze barátnőim meg rokonok, ismerősök hiába mondják, hogy szép vagyok, az ember a rosszat könnyebben megjegyzi, és az jár a fejében, még általánosban egy csaj folyton szekált, hogy ronda vagyok, pedig így felnőttként, ő tényleg ronda, és tudom, hogy féltékenységből mondta, de akkor is még mindig bennem van, és ez elég gyerekes, de valószínű ez így is marad, meg egyszer egy srác is mondta, de vele iszonyat rossz volt a viszonyom, hát kb. ezért vannak önbizalomhiányos lányok. Meg ugye ott a média, arról nem is beszélve, mert hiába tudja mindenki, hogy a sztárok válogatott szépségek, és itt nem a celebekre gondolok, hanem híres színésznőkre énekesnőkre stb. mégis mindenki rájuk akar hasonlítani ami lehetetlenség...

20/L

2010. dec. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!