Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány növelés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány növelés?

Figyelt kérdés

Valaki tud valami jó tippet? Csúnyának tartom magam, ha ránézek valakire és visszanéz a szemembe, akkor elkapom a fejem vagy lesütöm a szemem. Nem nagyon szeretem az emberek társaságát, a közelükben mindig feszültek érzem magam. Ha nevetnek a közelembe, mindig azon jár az agyam, hogy vajon rajtam röhögnek-e. Segítene valaki, hogyan növelhetném az önbizalmam? Nem csak ennyi gond van csak most gyorsan, összefoglalóan ennyit írtam.

Előre is köszönöm!


2011. szept. 23. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
úú ugyanez a gondom nekem is.Nekem mondják hogy dehogy tök hülye vagy nagyon szép vagy...de annyira ocsmánynak tartom magam..Egyeüdl a szemem ami szép
2011. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem mondják, hogy szép vagyok, és úgy gondolom, hogy a tükör és a fénykép nem hazudik... :S
2011. szept. 23. 20:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a hiányt már nem kell növelni.

Egyébként fogadd el magad, a negatív gondolatokat kergesd el, és gondolj arra, hogy SZÉP VAGY. Egy idő után már annyira természetessé válik a számodra, hogy még el is hiszed, és tényleg sokkal szebb leszel mások szemében is, mivel mosolyogsz majd, és közvetlenebb leszek.

2011. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsi akkor, rosszul írtam ki a kérdést. Megpróbálom a tanácsot, hátha....
2011. szept. 23. 20:51
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Ajánlanék oldalakat:


Magyar: ~ www.myvipchat.hu

Angol: ~ www.chatroulette.com

~ www.omegle.com (video)

Kicsit csinosítsd meg magad, hogy érezd, hogy na most nem vagy igénytelen, állítsd előnyös szögbe a webkamerát, és rajta. ;)

2011. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de mik ezek a linkek? :D
2011. szept. 23. 20:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekem, szerintem ha megnézed akármelyiket, rájössz. ^^
2011. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rájöttem, kösz.
2011. szept. 23. 21:01
 9/14 anonim ***** válasza:

Annak semmi értelme, hogy arra gondolj, hogy szép vagy, ha egyszer csúnya vagy. Ha nem vagy hülye is, akkor ez nem fog segíteni, nem tudod becsapni magadat.

Szerintem egyetlen helyes dolog többet járni társaságba. Nézz szét a környékeden, hová lehetne eljárni valami klubba, szakkörre, edzésre, stb. Legjobb lenne ismerőssel menni, hogy az első néhány alkalmon átsegítsétek egymást.

Az emberek nagy többsége nincs megelégedve a kinézetével, ilyen alapon szinte mindenki gondolhatna arra, hogy pont most nevetik ki. Ha hozzászoksz az emberek jelenlétéhez, akkor leszoksz a pánikolásról.

2011. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezen már rajta vagyok, rengeteg helyre járok, most kezdtem neki, remélem segít majd.
2011. szept. 23. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!