Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány,23 éves fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány,23 éves fiú. Miért jó ez?

Figyelt kérdés
és miért nem vállalja fel a srác, miért "titokban" járnak? a srácot sok csaj csípi, több tucat, ő mégis a 15 évest akarja. miféle perverzió mozog a háttérben?
2010. dec. 28. 09:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű Katát táncba vinni.
2010. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam, amikor megismertem a páromat, ő akkor 23 volt. Nem pedofil, nem perverz, csupán intelligensebb az átlag férfinál, ami a legtöbb nőről nem mondható el. Bennem megtalálta (a korom ellenére) a társát. Sokkal érettebben gondolkodtam már akkor is, mint egy ő korabeli. Azóta is boldogan vagyunk együtt. Ő most 29 én 21.
2010. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de az intelligenciaszintje hogy fér össze azzal, hogy sokkal fiatalabb lánnyal jön össze?
2010. dec. 28. 10:38
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligencia nem kor függvénye. Ha egy valamivel idősebb embernek egy fiatalabb a szellemi, lelki társa, azzal mi a probléma? Csak azért ne legyenek együtt, mert a köznép a szájára venné őket? Mi is titkolóztunk eleinte és láss csodát most, hogy én már 21 ő 29, senki meg nem szólna minket. Pedig ugyanúgy 8 év van köztünk.

Visszatérve a kérdésedre...nem tudom ezt jobban elmagyarázni neked. Azt hiszem itt a te felfogásoddal (és értelmi szinteddel) van probléma, ha nem tudod megérteni, hogy egy 23 éves és egy 15 éves ugyanannyira összeillő lehet szellemileg, mint egy 30 és 33 éves.

2010. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
És csak hogy pontosítsunk: nem összejövésről van szó (milyen szó már ez...). Egymásba szerettünk. Barátok voltunk eleinte, nem úgy kezdtünk el járni, hogy nem is ismertük egymást. Ennyi. Ha ezek után sem érted, hogy hogyan lehetséges...akkor sajnállak.
2010. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

nem, az intelligencia valóban nem, de a tapasztalat, emberekkel való kommunikáció, problémamegoldás (és itt megint értem azt, hogy az adott emberi reakciókra, viselkedésre való HELYES lépés) az tapasztalt útján csiszolódik, változik. lehet akármilyen okos egy gyerek, attól a társas kapcsolatai NEM feltétlenül jobbak a kortársainál, sőt, általában fordítva szokott lenni. Tudod, magas az IQ, alacsony az EQ, vagy fordítva.

Azt hiszem, hogy a felszínesség, és az, hogy úgy törsz pálcát felettem, hogy nem ismersz, vagy pontosabban pár mondatomból megítélsz, és épp, hogy TE nem érted, mire akarok utalni, arra utal, hogy mégsem vagy annyira okos.

Arroganciaszagot érzek.. Brr...

2010. dec. 28. 10:53
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána kérlek az IQ meghatározásának :) Pontosan az általad említettek tartoznak bele. Problémamegoldó képesség, kommunikációs készség, helyzetfelismerés, logikus gondolkodás stbstb.

Én elsőre normális választ adtam, leírtam a saját tapasztalatomat. Te ezt képtelen voltál elfogadni, belekötöttél és kötsz továbbra is, ráadásul ésszerűtlen érvekkel (mint ahogy felsoroltad, hogy az IQ-hoz mi minden nem tartozik - szerinted).

Maradjunk annyiban, hogy már 15 évesen is intelligensebb voltam a 23 éves lányok többségénél. És kérlek, hogy tisztán láss, tényleg olvass utána, hogy mit is takar az intelligencia, mert elég nagy tévképzeted van róla. És így már 2 válaszodra alapozván tudom mondani, hogy veled van probléma ;)

2010. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Már megint félrebeszélsz. Ha nem vetted volna észre, direkt kikötöttem bizonyos dolgokat, amiket CSAK tapasztalati úton lehet megszerezni. Ez itt a gond, és EZ volt a lényege a mondandómnak. Nem megyek bele szájtépésbe. Javaslom, Te pedig mélyedj bele az EQ tanulmányozásába.
2010. dec. 28. 11:09
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az unintelligens emberek találták ki az EQ fogalmát, hogy elmondhassák, hogy ők is jók valamiben :D

Tapasztalat? Keveset számít egy komoly kapcsolatban. 2 barátom volt csak a jelenlegi párom előtt, és még szűz voltam. Tehát mondhatni, hogy 0 tapasztalatom volt (pláne, hogy az elődei velem 1idősek voltak). Ennek ellenére azt hiszem tökéletesen helyt álltam egy 8 évvel idősebb, jóval tapasztaltabb fiú mellett. Mi sem jobb bizonyíték, mint az elmúlt 5 és fél év :)

Lehetsz te akármilyen tapasztalt, ha nem a megfelelő emberrel kezdesz úgysem mész semmire.

2010. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

cö-cö-cö-cö. :P

Azon nem gondolkodtál el, hogy épp azért alakultak jól a dolgok, mert Ő volt annyira okos, hogy ha tapasztalatlanságodból okozóan hibáztál, Ő, helyetted, az észrevételed nélkül kijavította azt? Vagy, mivel tapasztalatlan voltál, úgy kezelt, mint egy tapasztalatlant, nem pedig egy tapasztaltat? :) De látod, itt a lényeg. Magad is elismerted, jóval tapasztaltabb, azaz, lehet két ember überékes elméjű, de a tapasztaltság segít. Ha, Ő, akkor, ugyanannyira tapasztalatlan lett volna, mint Te, lehet nem lennétek együtt. Hiszen, ha belegondolsz, a tapasztalat is tanulás. Mondok egy példát: lehetsz akármilyen okos, ha belecsöppensz egy ultrafuturisztikus környezetbe, ott is a tapasztalat segítségével fogod jól hasznosítani az eszközöket. Az IQ max ad egy löketet, hogy gyorsabban jössz rá a dolgokra, és jobban kombinálsz.

2010. dec. 28. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!