Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell minden kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden kedves, aranyos, jóeszű, okos lánynak egy idő után átváltoznia egy. (? )

Figyelt kérdés
... számító, taktikázó, más srácokkal játszó, színészkedő, másokat átverő és önző céljaiért felhasználó r-i-b-a-n-c? pont azért szerettem meg egy lányt, mert okos volt, és mindemellett jó. most már, ott hazudozik, ahol tud, úgy használ ki másokat, ahogy csak tud, magát a világ közepének hiszi, és kíméletlen, kegyetlen, szívtelen... mit tehetek vele? úgy érzem, vissza kellene terelni a jó irányba, de hát engem is elárult.
2010. dec. 28. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

ja, hogy minden ilyen csajszi át fog változni? úúú, kezdek félni...attól tartok már vörösödik is a szemem...


idióta


Attól, hogy ért téged egy csalódás, még nem kell általánosítani. Nem tudom mikor fogjátok már fel komolyan.


Amúgy csak elárulom: még rengeteget fogsz csalódni az életben, szóval készülj fel.

2010. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A leghatásosabb, amit tehetsz, hogy átnézel rajta, semmibe veszed, mintha nem is létezne. Ez a legnagyobb büntetés, amit kaphat. Amikor már az össze régi barátja szóba sem áll vele, talán rájön, hogy elrontott valamit.
2010. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak besokallt valamitől, és azért változott meg. Vagy lehet, hogy ilyen marad mostmár élete végéig, ezt nem tudhatjuk. Én is voltam ilyen tizenévesen, pedig alapjáraton egy szeretnivaló, kedves, nagyon érzelmes lány voltam. Aztán jött egy pont, amikor megváltoztam. Ezt a változást szerintem 2 dolog váltotta ki: az egyik, hogy rájöttem, hogy a szüleim miért váltak el, mert amíg kisebb voltam és nem gondolkoztam el rajta, nem értettem meg. A másik pedig, hogy volt egy nagy szerelmem kamaszként (15-16 éves lehettem, amikor összejöttem a sráccal), és megcsalt. Nem tudtam hova tenni az érzést, ami bennem volt. És hiába megbocsátottam neki, és voltunk együtt még az eset után másfél évig, egyre rosszabbul éreztem magam a kapcsolatban, egyre jobban utáltam a pasikat, de főként őt. Szakítottunk, és utána évekig csak szopattam a pasikat, amíg nem jött a következő olyan srác, akit tényleg megszerettem, és minden megint a régi lett. Érzelmessé, síróssá, kedvessé váltam, mint réges régen, és most is ezzel a fiúval vagyok.

21/L

2010. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
változz meg te is nézd semibe őket használd aztán dobd el őket egyik sem érdemli meg a szeretetet legtöbb r*banc
2010. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Héééé ember. Hány nő ismerősöd van? Mert amit reirtál most az egy nőre vall. Mind ilyen. Ez maga a NŐ!
2010. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hát nem örülök,hogy általánosítasz :/

kissé szarul esik sztem minden rendes lánynak ...


de azért hozzá szeretnék szólni :)


vannak olyan nőstények (akik miatt mi lányok szívunk,mert mki miattuk hív r*bancnak minket ha nem is vagyunk azok) akik FULL r.ibancok és lehet, hogy te kedvesnek ismerted meg lehet hogy ez csak a látszat volt..

nekem is volt egy ilyen bnőm éppen ezért "dobtam" a baráti körből,mert elribancosodott és ő is olyanokat csinált, hogy előadta magát jókislánynak majd alig 1-2 hónap után bedurvult tönkre vágta szegény srácok életét.. :/

sajnáltam is őket ...


szhal gondolj csak bele .. lehet már előtte is olyan volt csak játszotta neked a szerepét!


vagy a másik lehetőség: divatmajom a nő.

és ha jól tudom a mostani divat ezeknek az, hogy dugok,szívok,iszok bárkivel bármit csinálok, mert én vagyok a menő ezzel ...

szánalmas,de ez van


mindig is voltak, vannak és lesznek is k*vák!

2010. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy nagyon sok lánnyal történt ez már meg, akit ismerek. mintha az lenne a sorsom, hogy nézzem, miként és hogy süllyednek le a lányok... ettől, én, hányok...
2010. dec. 28. 10:55
 8/15 anonim ***** válasza:

ja igen és azt kihagytam, hogy erre:


"úgy érzem, vissza kellene terelni a jó irányba, de hát engem is elárult."


csak annyit, hogy majd rájön... és majd kap ő pofonokat emiatt az élettől hidd el és lehet hogy 2 év múlva lehet hogy 30 év múlva de egyszer rájönnek az effélék, hogy a legnagyobb hülyeséget csinálják,mert egyáltalán nem menők ezzel :D

2010. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

jaaaa :/ érteem szhal mindig rosszul fogod ki a nőket


amúgy szórakozóhelyeken csajozol ?

2010. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Velem is történt már ilyen, megismertem egy lányt és teljesen normális volt kb fél évig aztán megváltozott.. amit megszerettem benne anno az mind elveszett, az ilyen csak akkor fog magához térni ha kap pár pofont az élettől. Amugy meg sztem Te is elkövetted azt a hibát amit én h dicsérted meg bokoltál neki, egy idő után meg elhitte h tényleg szép és azt hitte bárkivel megtehet bármit.. meg h ugyis ott leszel mellette mert szereted, hagyd egyedül aztán majd rájön h nem ő a világ közepe.
2010. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!