Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek a kapcsolatoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a kapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, tehát már éppen "benne a korban". Voltak már kapcsolataim, igazán szerelmes is voltam már, meg tudom különböztetni. A leghosszabb kapcsolatom tartott 3 hónapig, mert úgy érzem, utána egyszerűen menekülnöm kell mert nem bírom lekötni magamat egy embernél. Nem arról van szó, hogy nem vagyok hűséges, nagyon is az vagyok, ha igazán szeretek valakit. Mégis: Nagyon jól megvagyok egyedül is, így magam döntök az életemről, hova megyek, mit csinálok. Nem bírom ha elvesztek egy kicsit is a szabadságomból, így viszont esély sincs egy hosszabb távú kapcsolatra. Ha randizni megyek is és tetszik a srác, a természetes izgalom előtte sem hiányzik nekem, köszönöm szépen tökéletesen megvagyok nélküle is. Inkább lebeszélem magamat a dologról.

Nem tudom megfogalmazni, mi lehet a bajom. Valaki volt már hasonló helyzetben?


köszönöm :)


2010. dec. 28. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele csak én 23F vagyok a bajunk meg nem vagyunk normálisak.
2010. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te az a örökké szingli fajta vagy. Ne is erőltesd. Meg nem is lehetett nehéz hűségesnek lenni abba a 3 hónapba.
2010. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok, csak egy kicsit idősebb mint Te, de a helyzet ugyanaz. Volt egy kapcsolatom, amiben nagyon megbántottak, azóta egyedül élek. És azt kell hogy mondjam nagyon jól érzem igy magam. persze igazából ez nem normális, hisz az ember társas lény, de ez van. Eljárok randizni, jól is érzem magam, de féltem a szabadságom, és egy kicsit a szívem is:)Szerintem ha megtaláljuk a megfelelő személyt ez változni fog, addig meg..........
2010. dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!