Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kilátástalan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kilátástalan a helyzetem.15/F Félek az új kapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

Nos, van egy lány... aki minden hibámat elfogadja úgy, ahogy vannak, és nagyon szeret. Én is nagyon szeretem őt és elfogadom olyannak, amilyen (2 évig szenvedtünk amiatt mert nem tudtam elfogadni de most ez megoldódott). Holnapután randink lesz, eddig nem túl sokszor láttam, messze élünk egymástól és fiatalabb, mint én. Most viszont - szokás szerint - pánikba estem. Egy pszichológus megmondta, hogy ez egy gyerekkori trauma miatt van, én ezt tudom is, de azt akarom, hogy végre elmúljon. Mindig menekülőutakat keresek, állandóan próbálok indokokat keresni, hogy miért ne találkozhassunk - félek, hogy csalódni fog bennem. Én tudom, hogy akkor fog csalódni, ha ezt így folytatom, de ez olyan, mint a cigizés: Tudom, hogy nem szabad, de nem tudok ellene mit tenni.

Kérlek értelmes válaszokat mondjatok... bár úgyis lesz, aki hülyeséget ír...


2010. jún. 29. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves a leányzó?
2010. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
13, októberben lesz 14
2010. jún. 29. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld meg ezt legyőzni,mert ha ez most nem sikerül,párkapcsolatok terén elég gázos éveid lesznek:S

de mé nem akarsz vele találkozni?

2010. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A problémákat csak úgy tudjuk legyőzni, ha szembe nézünk vele"


OG LL G

2010. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt a bizonyos traumát nem tudjátok(pszichológussal)feloldani?Mert ha tényleg attól van,megoldódna a probléma is.De sajna lehet ilyen tünete a túlzott önbizalomhiánynak(saját tapasztalat)Akkor csak "erővel",pontosabban hittel,helyes gondolatokkal és eleinte önmagunk "megerőszakolásával" lehet pontot tenni az ügyre.
2010. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos az biztos hogy hatalmas önbizalomhiányom van. Pszichológushoz terápiára nem járok. És azért nem akarok vele találkozni (előbbi válaszoló) mert félek, hogy csalódni fog bennem, a testemben, a lelkemben, személiségemben... és ettől nagyon tartok, mert elég sokan visszautasítottak már. De nem fogja megtenni, tudom, mert ismerem, de akkor is bent van ez a félelem és nagyon erős.
2010. jún. 29. 14:26
 7/8 A kérdező kommentje:
az első találkára is csak úgy vettem rá magam hogy 2X előtte lemondtam, de a végén meggondoltam magam, küldtem egy sms-t hogy ott leszek és elrejtettem a mobilom hogy nehogy le tudjam mondani.
2010. jún. 29. 14:28
 8/8 anonim ***** válasza:
senkisem tökéletes, lehet csalodni fog bened, de lehet hogy te fogsz benne csalodni, sosem tudhatod =] ne gondolkoz, csak csináld! ha szeret elfogad oanak amien vagy hidd el :D ne félj ^^
2010. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!