Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha megfenyegetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha megfenyegetett a húgom pasija?

Figyelt kérdés

A húgom még csak 13 éves, és mikor egyszer benyitottam a szobájába amikor ottvolt a pasija (aki szint. 13 éves) és hát együtt voltak...úgy.

Nem is gondoltam volna hogy a húgom már nem ártatlan...Eléggé meglepett.

NA szóval, meglepődtem eléggé majd kimentem a nappaliba. majd rá 2 perce jött a csávója hogy ha mégegyszer benyitok hozzájuk vagy hozzájukszólók letépi a fejem, és elkezedett pofozgatni. Én nm szóltam semmit, elmentem a szobámba. Szerintetek szóljak anyuéknak?


17f


2010. dec. 28. 14:07
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
ja és nemrég a telefonomat is darabokra törte amit karácsonyra vettem magamnak( fél évig dolgoztam érte) , de nem hajlandó elismerni hogy ő volt
2010. dec. 28. 14:09
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
ez eléggé C-s sztorinak tűnik...
2010. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Ööö... nem értelek. Te vagy otthon és négy évvel idősebb vagy. Nem tudsz elbánni vele?
2010. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Most komoly? Nem tudod megvédeni magad egy 13 éves kisfiúval szemben?:D bocs, de na...


ha ennyire félős vagy, akkor mindenképpen mondd el a szüleidnek.


De egyébként egy jó tanács. A húgod sosem fog téged tisztelni, felnézni rád, ha csak úgy hagyod magad.

2010. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam h a gyerek roma..
2010. dec. 28. 14:12
 6/36 anonim ***** válasza:
És ha roma akkor mi van?
2010. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Saten ‫҉ ***** válasza:
Megfejeled az csá... nehogymár egy általános iskolás uralkodjon feletted
2010. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
ebből már volt gondunk..elég befolyásosak és egyik héten is reggel több "testvére" vagy mi várta apát a házunk előtt(mai napig nem tudom hogy mért)
2010. dec. 28. 14:16
 9/36 anonim ***** válasza:
Hát nem kell beengedni a házba. Gondolom nincs kulcsa...
2010. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, hogy roma? Nehogy már egy 13 éves kis suttyú csávó neked pofázzon! A kis csávónak nagy szerencséje van, hogy nem én vagyok a csaj bátyja, mert én már kivertem volna az összes fogát. Ne féljél tőle, a romáknak csak a pofájuk nagy, adsz neki két pofont egyből az lesz, hogy: "Jáj, bocsi tezsvér!"

Ne hagyd magad!

2010. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!