Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha? : ) (elméleti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha? : ) (elméleti kérdés)

Figyelt kérdés

Már régebben is foglalkoztatott a kérdés, de nem nagyon találtam rá választ...


A szituáció a következő:


Egy fiú/lány beszélget valakivel az interneten egy ideje... Úgy tudja az illetőről, hogy ellenkező nemű... Elkezdi vonzani, tetszik neki amiket ír, mondjuk "beleszeret"... Sokat beszélgetnek... Ez egyre erősödik...Viszonylag sok idő múlva összehoznak egy találkozót, és kiderül a másik félről, hogy azonos nemű. Az adott emberkénk, aki ugye mit sem tudott erről, teljesen tanácstalan, össze van zavarodva, nem tudja mit érez.. A másik fél egyértelműen homoszexuális. Ha megmarad a vonzalom, vagy ha nem is... Az adott ember totál hetero, csak ugye megzavarta az illúzió, vagy ez már kicsit összezavarja a dolgokat?

És ha mondjuk beleszeret az addig "hetero" ember, akkor csak emiatt váltott, vagy ezt akkor csak elő kellett hoznia valamilyen történésnek, ha nem akkor, máskor jött volna elő? Ezernyi kérdést tehetnék még fel, de rátok bízom.


És úgy egyáltalán.. Nektek mi a véleményetek erről ?:) Esetleg hallottatok már hasonlóról?


2010. dec. 28. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha nemtudtad rólla hogy ugyan olyan nemű, akkor most csak össze vagy zavarodva. te annak az embernek a személyiségébe szerettél be, szerintem ha tudtad volna hogy fiú, biztos nem alakult volna így
2010. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én egy sokkal idősebb hapsival beszélgettem, aki nagyon jófej volt és azt mondta, hogy csak 23. Személyes találkozásnál derült ki a korkülönbség, de nem zavart össze. Nekem nem egy apa kell.

Nagyon szépen elszúrtad a dolgokat!

2010. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szamóca. ***** válasza:
szerintem nem működhet. alapvetően nem hiszek abban hoyg egy kapcsolat működhet szexuális vonzalom nélkül, ha pedig tényleg hetero az egyik akkor ennek lőttek. másrészt bennem spec egy világot rombolna le ha kiderülne, hogy a srác aki tetszik és akihez vonzódom végig hazudott nekem. nem birom elviselni a hazugságot, rögtön mindenben kételkednék.
2010. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Nem zavarna össze, elküldeném melegebbre és legközelebb inkább telefonon beszélnék a személyes tali előtt vele először. Ha létezik ennyire gerinctelen ember nem tudom, hogy mer elmenni egyáltalán a talira...
2010. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ejha.. Többen félreértették :D Én csak egy fiatal lány vagyok, aki egy ilyen történetet olvasott a neten.. Nekem 3 éve tartó kapcsolatom van.. ráadásul egy sráccal ;)
2010. dec. 28. 19:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég gyenge dolog valakibe interneten keresztül beleszeretni. Nem is őt szeretjük meg, hanem csak a fantáziánkat színezzük úgy, hogy az jó legyen nekünk. Aztán meg jön a pofára esés. Szerintem kivétel nélkül minden ember sarkon fordulna a fent vázolt esetnél, én még egy sallert is leküldenék neki.
2010. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Huh... Ez érdekes, mert az egyik (lány) haverommal is volt már ilyen, nem is rég... Interneten megismerkedett egy nála jópár évvel idősebb "sráccal", csak képet látott róla, de tökre belezúgott meg minden, erre egy napon közli a gyerek, hogy ő igazából egy lány... Hát, mondanom sem kell, elég szarul érintette szegény spanomat ez a dolog, alig bírta magát túltenni rajta. Mostmár látszólag túllépett, de azt csak ő tudja, mit is érez valójában...

Egyébként én otthagynám a p*csába az illetőt, ahogy azt már sokan írták előttem.

2010. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kovpet ***** válasza:

"Ha nem néznéd, hogy fiú-e vagy lány, nem csalódnál senkiben" (Sziámi)


Egyébként aki hazug, azzal nem jó kezdeni. Tehát nem a neme, hanem a fajtája miatt hagynám ott azonnal.

2010. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Elég gyenge dolog valakibe interneten keresztül beleszeretni. ---> Én interneten ismertem meg a párom és szerettem még a személyes találkozó előtt. És, ha őszinte az ember írásban akkor nem fog csalódni sem pofára esni. Ha nincs őszinteség akkor nagyot lehet bukni. Majnem 5 éve vagyunk együtt. Az meg már más tészta, hogy az utóbbi egy évben romlanak a dolgok.

22/N

2010. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Látom nem a legfrissebb kérdés, de azért írok ide:

Sztem attól is függ, hogy:

-az interneten belül pontosan hol beszélgettek. Sok rpg játékban meg böngészős szocioszimulátorban (erepublik, ejahan, stb) sokan játszanak ellenkező nemű karakterrel. Csak úgy, poénból. És nem csak a homokosok. De párt keresni szvsz nem ilyen helyeken kell.

-Az illető tisztában volt-e azzal hogy a másik beleszeretett. Ha igen, és ennek ellenére nem szólt, akkor az tényleg nagy taplóság volt tőle. Illett volna már az elején figyelmeztetni a másikat, mielőtt komolyra fordul a helyzet.

2011. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!