Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki teherbeesik fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki teherbeesik fogamzásgátló szedése közben, de nem veszi észre, és szedi tovább a tablettát. Lehet valami baja a picinek? (Elméleti kérdés, csak hogy ezt is tudjam (: )

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
természetessen, egy sor fejlődési rendellenességgel lehetne számolni.
2010. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy képtelen lesz beágyazódni a méhfalba, ezért méhen kívüli terhesség kialakulhat, de ennek nagyon minimális az esélye. Olvastam olyat is, hogy igazából gyakrabban előfordul tabletta szedése közben a teherbeesés, mint gondolnánk, csak a nő nem veszi észre. Annyit érzékel, hogy pár napot késik a menstruációja, és az darabosabb. Erről nem tudok nyilatkozni, megkereshetem a linket, mert nemrég olvastam egy oldalon.
2010. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Okozhat problémát, de nem törvényszerű.

Viszont bár a kivétel erősíti a szabályt, de aki gyógyszert szed és véletlenül még is terhes marad, hamarabb észre veszi, mint az aki nem szed gyógyszert.

2010. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért veszi észre hamarabb?
2010. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Aki nem szed gyógyszert előfordul hogy nem napra pontosan kiszámítható a menstruációja, ill. mindenféle gond nélkül akár ki is marad.Hangsúlyozom hogy ez nem törvény szerű!!

Viszont a gyógyszer napra pontosan beállítja a menstruációt így sokkal gyanúsabbá válik ha már 2-3 napot késik.

Ezért gondolom, és az ismerősöknél is így vettem észre, és magamon is.

2010. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem okoz problémát. Orvost is megkérdezhetsz. Persze nyilván abba kell hagyni, ha tudod, hogy terhes vagy. De nem "kell" elvetetni a babát.
2010. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:/ na ezt nem szeretném, hogy baba legyen belőle, és valami baja legyen...
2010. dec. 8. 17:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy nem lesz baja:D Orvostudakozo.hu-n már vagy 50 ilyen kérdés volt. És a válasz mindig az volt rá, hogy nem lesz baja a babának.
2010. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek 2 testvére is született így, pedig az akkori bogyók hormonbombák voltak, egészséges felnőtt fiatalemberek lettek.
2010. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is így születtem 21évvel ezelőtt, pedig akkor még tényleg sokkal erősebbek voltak a gyógyszerek és még sem lett semmi bajom. Pedig anya még 3hónapig szedte, mert addig megjött neki és nem vette észre, hogy terhes, de mégis itt vagyok. :D
2010. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!