Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális amit tesz? Én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális amit tesz? Én vagyok rosszindulatú hogy nem ezt várom?

Figyelt kérdés

5hónapja vagyunk együtt a barátommal,ha nem találkozunk neten beszélünk, vagy pedig telefonon.A neten azért nem tudunk mindig mert ők 4en vannak egy gépre én meg egyedül.

Telefonon csak 10után tudunk, a facebook most ideiglenesen a telefonon is ingyenes, tudna írni amikor kedve van, már csörgetni sem, vagy visszahívókat sem küld mint régen, úgy érzem mintha nem szeretne már annyira.

Szerintem nem rontotta el semmit, nem is erőszakoltam rá hogy csörgessen de furcsálom hogy régen igen, most meg már nem.

Ő inkább nézi azt a idióta való világot, nem sok idő írni 3-4 szót.

Olyan elhanyagolva érzem magam.


2010. dec. 28. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ez esetben várd meg még befejeződik a való világ 4 és azután minden a normális kerék vágásba lesz xD
2010. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó de akkor sem értem a viselkedését :(
2010. dec. 28. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat.... Szerintem beszeljetek ezt meg szemelyesen. Mond meg neki, hogy mostanaba eleg elhanyagoltnak erzed magad. Tudod, egy kapcsolatban fontos a bizalom, meg hogy mindent meg tudjatok beszelni. Ez a legtisztabb mondja annak, hogy megtud mi tortent... BATORSAG!
2010. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a régi barátommal nálunk hasonló szitu volt..

mi msneztünk amint hazaértünk,úgy tanultunk,ettünk,meg minden,10után ingyenes volt a vezetékes,az elején minden nap éjfélig beszéltünk vagy még tovább,ez hosszútávon tárhatatlan volt mert6kor kellet kelnem.

később már csak 1órákat beszélgetünk.

és egy idő után már megörültem ha beszélgetünk kellet vezetékesen,egyszerűen besokalltam..vele semmi bajom nem volt de hogy már megint telefonáljunk...én szimplán meguntam a telefonálást.

2010. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

na ez rossz érzés.

te nem sokat vársz tőle.

csak beszélni szeretnél vele.

de nem érti meg.

a valóvilág elfelejti vele a másik emberi oldalát.

csörgesd meg te.

MOST.

hívjon vissza vagy hívd fel és mond el neki nem jó ez így neked!

2010. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!