Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azon töröm a mocskos kobakom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon töröm a mocskos kobakom, hogy van-e annál rosszabb, mint mikor az embert elárulják?

Figyelt kérdés

Most érdemes itt olyanra gondolni, hogy volt egy lány, akivel együtt voltatok, minden titkot megosztottatok egymással, minden apró dolgot, őszintén, kívülről-belülről ismertétek egymást, és akkor, a másik (jelen esetben lány) elárul Titeket…

Vegyük példának: visszaél a bizalmatokkal. Olyan dolgokat mond el másoknak, amikről nem igazán lett volna szabad tudniuk. Sőt, fegyverként használja ellenetek, zsarol néha vele, visszaél vele, és amikor Ti is visszamondtok egy ilyen titkot (egyfajta reagálásként már erre az egészre, azaz, Ő tizet mond, Te egyet), akkor egyből Ti vagytok az alávaló férgek.

Még ha értenétek, miért csinálja ezt, de ez egy hatalmas talány. És nem áll le, hiába kéritek, minden titkot elmond, egyoldalúan, befeketítve, és kifordítva azokat (azaz féligazságokat mond).

Ő meg veri magát, milyen ügyes, mennyire eszes.

Végül a saját, neki küldött ajándékaidat látod fent neten kígúnyolva, kinevetve, kifigurázva.

Nem tudom… Csak szerintem gusztustalan ez?


2010. dec. 28. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem is...nem vagy egyedül. sajnos ezt nagyon sokan csinálják.:(
2010. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ugysemered válasza:
Nem, én is annak tartom. Veled történt ez? Akkor nagyon sajnálom. Egy hatalmas pofon elkéne, de a legjobb út ha megpróbálod lesz*rni ahogy van. Ezeket igazából semmi nem állítja le.
2010. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ilyentől mentsen meg a sors :S

Részvétem öreg, nyugi nem mindenki ilyen! felejtsd el az illetőt, inkább sajnálni lehet csak....


16/f

2010. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen... De nem ez volt az első eset...

Exbarátnő úgy akart bosszút állni, hogy feljelentett zaklatásért, és persze beállította úgy, miszerint én "ismeretlen" vagyok.

Az összes szerelmes levelem, karácsonyi ajándékom, még a kulcscsomóm is ott díszelgett a zsaruknál, bizonyítékként.

Még a nyomozó is röhögött rajta, persze (mivel sajna lett belőle bíróság) ott már nem voltam ilyen jókedvű...

Nem tudom, miért ilyen ribancokat fogok ki...

2010. dec. 28. 23:04
 5/7 ugysemered válasza:
Engem érdekel mi történt veled. Nincs kedved kibeszélni magadból priviben?
2010. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bosszút állni? miért?
2010. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úúú... nekem is pont ilyen problémám van. írj privit, ha beszélgetni akarsz.
2010. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!