Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már alig bírom magammal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már alig bírom magammal, de tudom, hogyha ráírok, akkor rosszabb lesz. Szerethet még attól, hogy nem keres?

Figyelt kérdés

Az exemről (23/F) és rólam van szó (22/L). Októberben szakítottunk, az egyszerűség kedvéért pontokba szedem miért:


- ő szakított, én rontottam el

- elvesztettem a bizalmát, mert egy barátnak hitt exnek elmeséltem róla egy dolgot, aki visszaélt vele

- ezzel az ex-szel megcsaltam, de utána megbocsájtott, újra összejöttünk, én rájöttem, ő kell

- az ex vérszemet kapott, vissza akart engem kapni, ezért azt hazudta barátomnak, hogy újra megcsaltam, barátom ekkor úgy döntött, távkapcsolatot így nem lehet fenntartani, szakított.

- összevesztünk, az agyára mentem, alig beszélt velem januárig.

- utána újra elkezdtünk beszélgetni, felébredtek bennem az érzések, elmentem hozzá, kapott szülinapjára egy párnát, és elmondtam, én még szeretem

- ő azt mondta, most zsúfolt féléve lesz, nem igen tud ilyesmire koncentrálni, nem tudja mi lesz köztünk, majd talán nyáron kiderül

- utána nem bírtam ki, rákérdeztem, azt mondta csak barátok, és utána nem keresett két hónapig

- ezalatt a két hónap alatt barátnőm beszélt vele álnéven, mint aki hajt rá, neki azt mondta örül hogy megszabadult tőlem, le akar koptatni, barátnőmnek mondta, hogy a vizsgái után elmehetnének randizni



- majd újra megkeresett, elkezdtünk beszélgetni... onnantól barátnőm leveleire nem reagált

- elkezdett csak miattam újra játszani, ott ismertük meg egymást, ő mondta, hogy csak miattam játszott.

- amikor összevesztünk, később feljött, és bocsánatot kért

- csak miattam megcsináltatja a fülesét, hogy beszélgethessünk

- vizsgája után felhívott, hogy hogy sikerült, érdeklődött nap közben, hogy nekem hogy sikerült

- fáradtan, csak miattam jött fel kicsit játszani, mert kértem, és megígérte nekem

- rámírt facebookon, hogy tudassa, 2-3 hétig nem lesz, vagy csak ritkán, mert melózik, de amikor rákérdeztem, hogy attól tartjuk-e a kapcsolatot, azt mondta persze.


Én voltam az első barátnője, és tudtommal más nem is volt neki.


Ez a "rövid" történetünk. A kérdésem most az lenne, hogy ma nem keresett, nem is válaszolt a boldog névnapot sms-emre. Keresni nem akarom, mert érzékeny visszahúzódó fiú, amolyan lassú víz partot mos. Félek, ha keresném, akkor visszahúzódna a csigaházába. Haverom szerint még érez irántam szeretetet, de a történtek után óvatos, most hagynom kellene, hogy ő kezdeményezzen, mert először én közeledtem hozzá, amikor először összejöttünk.



Ezek alapján esélyes, hogy érez irántam még valamit? Vagy szeretne még valamit? Ha igen, akkor rosszat jelent, hogy x napig nem keres?


És ne azt írjátok, hogy miért akarom őt. A lelkitársam. Szükségem van a közelségére. Illetve ha azt írjátok, nincs esélyem, indokoljátok miért, mert a felsoroltak alapján, úgy érzem, nem vagyok közömbös neki. Leszámítva, hogy ha idegesebb, vagy olyan hangulata van, nem keres.


2011. jún. 27. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
feléig olvastam el, de szerintem ha van esze nem jön össze veled. a megcsalás nem megbocsátható. fogadd el és tanulj a hibáidból.
2011. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Benne van a válasz a kérdésedre.


neki azt mondta örül hogy megszabadult tőlem, le akar koptatni,


és most se válaszol....akkor szerinted még mindig szeret azok után h megcsaltad???

2011. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt elrontottad, de rendesen!
2011. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem válaszol, de tegnap feljött miattam, és tényleg csak miattam játszani, pedig hulla fáradt volt. Fentebb már leírtam, hogy miket csinált. AKi le akar koptatni, nem így viselkedik.
2011. jún. 27. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd....
2011. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kértem, h magyarázzatok. Miért viselkedne így, ha le akarna koptatni? Akkor egyszerűbb nem keresni.
2011. jún. 27. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem van esély rá, hogy szeret...sőt...

Valóban, aki nem szeret, az nem így viselkedik. Én mondjuk nem tudtam volna megbocsájtani a megcsalást, de hogyha ezen ő túljutott, akkor ez már nem lehet probléma. Adj neki egy kicsi időt, hogyha pár nap múlva sem jelentkezik, akkor meg szerintem írj neki egy levelet, amiben biztosítod őt az érzéseidről, és hogy többet nem akarod megbántani/ elveszíteni... ÉS HOGYHA ENNYIRE SZERETED, AKKOR SOHA TÖBBET NE CSALD MEG, MERT SENKI NEM ÉRDEMLI EZT... GONDOLJ BELE, HOGY NEKED HOGY ESNE FORDÍTOTT HELYZETBEN... tanulj belőle...

Sok sikert kívánok! :)

2011. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!