Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem mint pasit, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem mint pasit, csak mint nagyon jó barát. Mégis ha velem van meg akarom csókolni, hozzábújnék, stb. Miért van ez?

Figyelt kérdés
8 nap után szakítottam vele,mert nem szerettem.De nagyon jó barátok vagyunk,nagyon szeretjük egymást.Ha találkozunk(sajnos messze lakik tőlem úgyhogy kevésszer),úgy érzem szívesen megcsókolnám,stb.Miért ?Nem értem..Amúgy egy nagyon helyes srác,és nagyon aranyos is,csak valamiért mégse mint pasit..Régebben odavoltam érte,mára ez átalakult barátsággá..
2010. dec. 29. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
szeretethiány.
2010. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekemis elmagyarázhatná valaki, hogy miért van ilyen :S nem úgy szeretem, mintegy pasit, ő se engem, mint egy nőjelöltet... voltunk együtt, nem ment. mégse bírjuk ki smárolás és összebújás nélkül, ha együttvagyunk. remek egy helyzet...
2010. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet azért,mert nagyon szeretnék egy fiút akit szerethetek?...
2010. dec. 29. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, persze.
2010. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínü, hogy emiatt van. Tényleg szeretethiányod van :)

Én is így vagyok ezzel.. de tudod ez majd változni fog.

2010. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
leginkább szerintem is szeretethiány.
2010. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ő meg törődik veled, és téged ez eléggé vonz.
2010. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem más, mint hogy kéne valaki és ő van kéznél. Velem is előfordul. Az szokott a nyerő lenni, ha keresek valakit, akivel tudok járni/kavarni, és a barát újra csak barát lesz.
2010. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!