Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézegeti az a tyúk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegeti az a tyúk az adatlapomat?

Figyelt kérdés

Na a viccet félre téve nem egy tyúk, hanem az exem barátnője nézegeti az adatlapom.

Számomra ez picit idegesítő.

Nem is használom már azt a közösségi oldalt mert úgy elrajosodott, így hát csak rólam van kitéve kép, a mostani páromról nincsen, és az van kitéve hogy egyedülálló.

Szerintetek most féltékeny???


2010. dec. 29. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak jót röhög a képeden. Én ezt szoktam, bár tudom, hogy gyerekes.
2010. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted az exed barátnője.

Szerintem meg az exed:)

Gondolom ott ülnek ketten a gép előtt, és mondja, hogy nézzük már meg az exem adatlapját, hátha változott már valamit, vagy rakott fel új képet a csajáról, csekkoljuk le. De a tiedről(tyúk) nézzük meg, mert úgy nem olyan feltűnő.


hihi...ezek szerint mégis.

2010. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

énis szoktam ilyet meg viprandin bejelölök 50-60 éveseket úgy h szexi:D

mer szerintem nagyon vicces:D:D

de nem biztos h nevetni jár.

enyémet is szokták lesni értelmetlen emberek.

2010. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy bírom az ilyen kérdéseket... Minek vagy fent közösségi oldalakon, ha már meg sem szabad nézni az adatlapodat? Ha annyira zavar, töröld az adatlapot, azt mondtad, úgyse használod.
2010. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mert te egy herélt kakas vagy
2010. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
féltékeny rád/utál/azt hiszi hogy még mindig érdekel az exed/jókat röhög rajtad.
2010. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!