Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt bnőm az elmult egy hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt bnőm az elmult egy hét alatt szinte végig nézegeti az adatlapomat a myvip en 3 hónapja szakítottam vele szerintetek ebböl lehet ujra valami? És ha igen hogyan lépjek felé?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:
nem írtam ő kezdeményezte egykoron a szakítást egy másik ember miatt
2010. máj. 12. 18:56
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet h csak kíváncsi h van e valakid és nem akar semmit estem már így pofára. mivel modern világban élünk írj neki egy smst h talizzunk XD:D
2010. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanígy voltam! Csak engem MSN-ről nem akart letörölni a csaj... De nem foglalkoztam vele. Szerintem te se tedd!
2010. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dobj rá egy SMS-est talizzatok aztán kiderül mi újság. ;)
2010. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy 1 héten hányszor nézte meg a csaj az adatlapod, mert a myvip csak az elmúlt 1 hét eseményeit teszi ki. Tehát ha hétfőn megnézte, és kedden még mindig ugyanott van a látogatók között, nem biztos, hogy kedden is megnézett. Egy hét után törlődnek ezek a dolgok. De persze ha ő abban az egy hétben téged pénteken is megnézett, akkor jöv7 pénteken még mindig ott lesz mert még nem telt el az egy hét. :) Remélem érthető volt :):):)
2010. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
több vipje van neki
2010. máj. 12. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
És mindegyiken néz? :o Akkor bizony ő még akar tőled valamit, vagy csak arra kíváncsi, mikor teszed be magad "kapcsolatban"-ba... érdekli, hogy mivan veled.
2010. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!