Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Epiláltátok már valaha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Epiláltátok már valaha a puncitokat? Mennyivel volt fájdalmasabb mint pl. a láb, kéz epilálása? Én egyenlőre még nem mertem puncin kipróbálni, se bikini vonalon. Tapasztalatok? 23/l

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Bikinivonalon igen, durva. De én a hónaljamat is azzal csinálom. Ha rövidre vágod előtte, akkor nem gáz.

A másik dologról nem tudok nyilatkozni :D

2010. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
Minek epilálni? Szőrben az erő! :D Semmi szexi nincs a kopasz punciban... nem óvodást akarok én megszexuálni
2010. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Saten, pedig a nevedről épp egy epilátor márka jut eszembe az első pillanattól kezdve. :O XD
2010. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak bepróbáltam a combomon. Hát, ami azt illeti rettentően fájt, még vérezni is elkezdett. Maradok a gyantánál.
2010. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
Fail :D pedig nem! Én hiszem, hogy szőrben az erő: [link]
2010. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is csak próbáltam, de a hónaljam is és a nemi szervem is kivérzett tőle, így csak a lábamon tudom használni :(
2010. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Dilettáns döggomba ***** válasza:

Nem tehetek róla, na! Folyton ez ugrik be: [link]


:P

2010. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként azert gondolkodom rajta h kiprobalom puncin is, mert nekem labon es kézen szinte abszolut nem faj.. honaljamat borotvalom, mert ott szinte mar nem is nöl ször....
2010. dec. 29. 17:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, jelenleg is epillálom ott is (nemcsak bikinivonalban), heti egyszer. Az első próbálkozás alatt úgy volt, hogy 4 egymást követő nap tudtam csak részletekben leszedni, mert annyira fájt, és elsírtam magam. De utána hetente egyszer már ugyanolyan, mint a lábam vagy a hónaljam epillálása. Azóta ritkábban nő ott is a szőr, és nem is olyan gyorsan, ezért már alig érzem miközben epillálom. 28L
2010. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 KisR válasza:
A karomon és a lábamon nekem sem fáj az epilálás. Ezért kipróbáltam odalent is. Kb. 2 órába telt mire végeztem.. Utána fél napig piros volt, de nem pattogott ki vagy ilyesmi. Úgyhogy én csak ajánlani tudom ;)
2010. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!