Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ennyire rendellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyire rendellenes, hogy a jövőm pozitív előremenetelét fontosabbnak tartom egyenlőre a szerelemnél?

Figyelt kérdés

A hozzám hasonló korú lányismerőseim körében azt tapasztalom, hogy a kapcsolatuk, a szerelmük szinten mindennél jobban elsőbbséget élvez náluk. Képesek akár iskolát, munkahelyet is váltani, hogy a szerelmükhöz valamilyen módon közelebb legyenek, jobban kapcsolódjanak. Képesek kár rosszabb iskolát, munkahelyet is választani vagy teljesen otthagyni...

Nekem ez mindig furcsa volt, mert úgy hiszen, igen kevés az esélye, hogy azzal a férfival maradjak, akibe szerelmes vagyok 17-20 éves koromban. Viszont a jövőmmel kapcsolatos döntések mindig kihatással lesznek rám (pl. jól megválasztott iskola, állás).

Beszélgettünk erről a dologról már a barátnőimmel is, akik nem éppen az én álláspontomon vannak, hanem totálisan az ellenkezőn. Olyasmikkel jöttek, hogy az álláspontom abnormális, rendellenes, semmi érzelem, romantika nem szorult belém. Ez nem igaz, mert voltam már rettentően szerelmes, az akkor szerelmemért bármit megtettem volna... Még most is sokat jelent, szerintem sosem fogom tudni teljes elfelejteni, hiszen hatalmas hatást gyakorolt az életemre, de sosem hoznék már férfiért olyan áldozatot, ami befolyásolhatja negatív irányba a jövőmet...

Tényleg olyan "gáz" ez egy 20 éves lánytól?

Mi a véleményetek erről?


L20


2010. szept. 18. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sztem ez jó... én is ilyen vagyok bár én 16 évesben.
2010. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sztem ez teljesen normális én is így vagyok vele :)
2010. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak sexhiány ...:S
2010. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is így gondolkodok, szintén 16 évesen, és én is egy csodabogár vagyok a korombeliek közt... nincs ezzel baj, egy 10 évvel idősebb vagy a korodnál. Agyban :)
2010. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdés,hogy mit jelent neked a pozitív jövő!Mert ha annyi a terved,hogy nem fér bele egy párkapcsolat, akkor az gond!Ugyanis az embernek ahogy idősödik,egyre több dolga,kötelezettsége van és akkor is belefér egy férj, 1-2 gyerek...Azt írtad, hogy Te is éreztél már olyan szerelmet, amiért bármit megtettél volna!Akkor miért nem érted azokat a lányokat,akik a szerelmükért bármit megtennének?Én soha nem voltam a távkapcsolatok híve, így nem mennék bele olyan kapcsolatba, amiért iskolát vagy munkahelyet vagy lakhelyet kéne változtatnom!Ha pedig az élet hozná így,hogy a helybeli páromnak mennie "kell"...Hát nem tudom...Van olyan erős a kapcsolatunk,hogy nem hagyna magamra egy külföldi munkáért, hanem vinne magával!És annyi rugalmasság meg kell, hogy vele menjek pár évre!Kicsit ellentmondásosnak érzem a kérdésed, így nem tudom,hogy tulajdonképpen mi a gondod!
2010. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem nem értem őket, hanem egyszerűen azt nem értem, miért találja mindenki elfogadhatatlannak, felszínesnek az én hozzáállásomat. Igen, valóban nagyon sok mindent megtettem volna az akkori szerelmemért, de Ő sosem kért olyan dolgokat tőlem, amik lemondásokkal jártak volna, így nem tudom, hogy tényleg képes lettem volna megtenni...

A jövőmben pedig természetesen el tudom képzelni a párkapcsolatot. Férjet is szeretnék, gyereket, de először ehhez alapot szeretnék teremteni. Csak akkor gyereket vállalni, ha tényleg mindent meg tudok neki adni. Akkor összeköltözni valakivel, ha a számlák kifizetése nem jár nagy lemondásokkal... Mindent a maga idejében.

Egyenlőre viszont nem érzem úgy, hogy egy párkapcsolatnak kellene az első helyen állnia az életemben. Na, jópáran ezt szokták nemnormális dolognak tartani...

2010. szept. 18. 13:46
 7/14 A kérdező kommentje:

Vagyis párkapcsolatot most is el tudnék képzelni, de amiatt nem mondanék le olyan dolgokról, amik szerintem szükségesek a jövőmhöz... Ennyi itt a lényeg.

Nem költöznék vele, nem hagynám itt a jó iskolámat, jó munkámat, azokat az embereket, akik sokat segítenek a jövőm pozitív alakításában.

2010. szept. 18. 13:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Így már értem...Az én kapcsolatom fantasztikus, de mi sem költöztünk össze, pedig dolgozok már, és van a páromnak lakása!Persze akkor vállaljon gyereket az ember, ha már van miből...Ez teljesen normális így!De soha ne mondd,hogy soha,mert lehet megtalálod életed párját, akiért eldobsz mindent csakhogy vele élhess szűkösen egy egyszobás albérletben!
2010. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Remélem, ilyen nem lesz!
2010. szept. 18. 15:22
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Senki sem találja semmilyennek a hozzáállásodat, azt csinálsz amit akarsz, nem te vagy a világ közepe :o
2010. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!