Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párotok, akivel szörnyű volt a csók? Miért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindig töltöttkáposzta szaga volt a szájüregének.
2010. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem borotválkozott meg rendesen és eléggé szúrt.
2010. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szamóca. ***** válasza:
majdnem bekapta és lenyelte a fejem keresztbe, és mellesleg tiszta nyál lett az egész fejem.
2010. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem volt jo. semmie xtra rossz nem volt benne,csak nem elveztem.talan mert nem szerettem elegge? azota mar nem avgyunk egyutt-hala istennek:D
2010. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Párom nem... de rémes csók igen... Úgy csókolt mint egy harcsa.. csak tátogott és várta, hogy én csináljam :D
2010. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A mostani párom szerint velem az, mert nagyon erőszakosan csókolok, de azon vagyunk, hogy sok gyakorlással elérjük azt, hogy csókolni is ugyanannyira szeressen, amennyire szeret engem.
2010. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:)
2010. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Volt, csupa nyál voltam és valami leírhatatlanul unalmas volt.

De volt olyan is, ami nem nyelves csók volt, viszont isteni volt, soha nem éreztem ahhoz foghatót.

2010. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Volt...

Volt barátom csókja. Nem mondom, hogy rossz volt, de nem éreztem semmit...

Semmi olyat, hogy aztaaa ez isteni volt, nem is igazán volt kedvem megcsókolni, amúgy is tiszta nyál lett tőle a szám széle...

Remélem, ha egyszer nagyon szerelmes leszek, lesz egy igazi csókom, ami után még epekedni is fogok, ha véget ér.... :)

Bár még nekem is tanulnom kell szóval, nem hiszem hogy lett volna hibás valaki is.

2010. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
keserű volt :S
2010. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!