Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hiszi el senki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el senki, hogy nem szeret, ha egyszer szakított velem, és le se sz@r?

Figyelt kérdés
A barátom pont MA szakított velem -.- Beszéltem egy osztálytársával, akivel összebarátkoztunk az elmúlt 1 évben, és szerinte a fiú úgyis vissza fog jönni hozzám. Ehhez képest 1 közös ismerősünknek áradozott, hogy milyen jó, h szabad, h nincs senkije, etc, egy másik közös ismerős szerint meg rohadtul nem boldog. Mindenki azzal jön, hogy úgyis vissza fog jönni hozzám...Gyomorgörcsöm van már, annyira felidegesítenek ezzel a szöveggel. Szeretnék lenyugodni, pár napig nem gondolni arra a mondatra, amit kiejtett a száján az immár ex-barátom.('sokat gondolkoztam, h szeretlek-e...és rájöttem h nem.') Szerintetek hogy állítsam le ezeket az idegesítő személyeket? Úgysem fog visszajönni hozzám.
2010. dec. 29. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

hát sztem ne hozd fel a témát...ha kérdezik hogy hogy vagy, válaszolj annyit, hogy jól,köszi és te?

ne dumálj erről a témáról...ha felhozzák meg mond meg hogy majd alakul ahogy alakul...

Elhiszem hogy nehéz nem rá gondolni, de másnak semmi köze hozzá és úgysem látnak bele a kapcsolatotokba.

Túl sok hasznosat nem írtam, de remélem hogy ezzel a picivel is segítettem.

Légy nagyon boldog! Linda

2010. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki szóba hozza ezt, mondd neki, hogy hagyjátok ezt a témát, és kezdj el másról beszélni.
2010. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oda se figyelnek rá, egész délután ezt hallgattam, sőt, az osztálytársa még most is nyomatja a szentbeszédet.-.- Jó, én szeretném, ha visszajönne, mert szeretem, de akkor is az idegeimre megy, mert nem akarok feleslegesen reménykedni, utána meg pofára esni. Sokszor szakítottunk már, úgy, h hetekig nem is beszéltünk, de én ezt már nem bírom. Nem vagyok neki elég jó, meg most eleve boldog h nem vagyunk együtt, akkor mégis a tények alapján h feltételezhetik azt, hogy visszajön?:'D Komolyan, sírva röhögök már...
2010. dec. 29. 21:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk tényleg szeretném, ha nem lenne vége végleg, de nem tudok mit kezdeni 1 olyan emberrel, aki nyíltan megmondta, h boldog egyedül most, és h nem szeret...Nem akarok arra gondolni, h lesz ami lesz, le akarok feküdni aludni, és arra akarok ébredni, h ez meg sem történt. Sajnos nem tudom meg nem történtté tenni, nem fogok neki könyörögni, az ígéreteimet lesz@rta, az érzéseimet szintén, szóval...:S Pedig jobban szeretem az életemnél...
2010. dec. 29. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:

mond meg nekik hogy fogják be, téged nem érdekel...és ennyi

ha folytatják meg hagyd ott őket...közöld velük hogy foglalkozzanak a saját dolgukkal

2010. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah meg azt még nem is mondtam, h volt, aki fogta, felhívta a gyereket h leüvöltse.(többek között az ANYÁM-.-) Ezenkívül meg a barátaim azzal jönnek mind, h szétverik a pofáját amiért 1,5 év után otthagyott, meg azután h annyi 'jót' tettem vele...(jah, 1x letöröltem a könnyeit, meg ottvoltam ha kellett vki, mert szarul volt, nagy cucc) Elegem van az egész f@szságból, már 1 csomó embernek odaadtam a fiú msn címét, h tessék, vegyék fel, kérdezzék meg, ha nekem nem hisznek...Hááát dehoogy, kéremszépen kb. 10 órája megy ez a sz@r. Még telefonon is nyaggatnak.-.-
2010. dec. 29. 21:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Lol, az osztálytársa már azt is kitalálta, hogy fogadjunk.:'D Úgyis én veszítek szerinte...Hát lol, h lehetnek ekkora noobok?:S Hogy állítsam le őket? Oda se figyelnek ha szólok h kussoljanak már mert nem az ő dolguk, belepofáznak mindenbe!:S
2010. dec. 29. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!