Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lenne e kérdésem hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne e kérdésem hogy az probléma e hogy a péniszemen nő a szörzet orvoshoz nem merek elmenni kérlek mondjatok valmit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 04:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De gondolom nem az egész hosszában, csak inkább a töve felé... Az normális.
2010. dec. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég nagy baj, mert ha szexelsz egy lánnyal, akkor a szőrödön felkapaszkodva kimászhatnak a puncikoboldok, ezt gondolom te sem akarod, mert annak beláthatatlan következményei lennének.
2010. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a második válaszjó xD de am meg az első nem igaz mert majdnem az egész péniszemen mert van a faroktövisem és onann egészen a tetejéig de csak hátul
2010. dec. 31. 00:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan mint neked.Alulról végig szőrös és kicsit oldalról is. Nem hiszem,hogy orvoshoz kéne menned,egyszerűen ilyen alkat vagy.Ritka,de van ilyen,sajna én is.
2010. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3.madik választ és sajnálom hogy i-enek vagyunk am harmadik kérdező ha van msn-ed vagy vmi skype vagy facebook akkor kérlek add meg és beszéljünk erről és ezzel leggaláb mi külömbözünk és ennek örülök
2010. dec. 31. 23:25
 6/12 anonim ***** válasza:

3. Vagyok!

Nyilvánossá tettem az e-mail címemet,ha gondolod írj!

2011. jan. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
oké csak azt hol nézzem meg hogy hol az e-mailod?
2011. jan. 1. 23:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Arra kell klikkelni, hogy:

"Privát e-mail a válasz írójának"

2011. jan. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
lol Csupán 4 éve volt ez,de még mindig szőrös :D,csak azért emeltem ki hogy mindenki lássa eme bámulatos kérdésem.
2015. jan. 6. 06:47
 10/12 anonim ***** válasza:

és még azóta se látta senki ugye? :D

(mármint nem csak orvos :D :D )


18/l

2015. jan. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!