Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy nagyon meglepőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy nagyon meglepődtetek, mert titokban valaki szerelmes volt belétek?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok a lányok kedvence...

Mégis volt általánosban egy nagyon ronda csak, akinek elviselhetetlen stílusa volt. Engem is folyton csesztetett(mint mindenkit). Én nem foglalkoztam vele túl sokat, szóval nem gyanakodtam.

Aztán hirtelen bejelentette, hogy szerelmes belém. Kár is volna tagadnom- k*rvára megijedtem, ezért csak annyit tudtam mondani: Nem, nem vagy az!

Ezzel lezártuk a témát, bár a barátnői sokáig mondogatták, illetve én is utólag megértettem pár dolgot.

Tényleg nagyon befostam. Egyrészt még senki sem mondott nekem ilyeneket, másrészt a csaj nagyon ronda volt.


2010. dec. 30. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
2 éve volt az első általános iskolás osztálytalálkozóm. 10-12en voltunk rajta (csak ennyien mentünk el) és tök jó régi sztorikat meséltünk egymásnak, azaz felidéztük a régi emlékeket. És akkor ott szóba került, hogy (az ottani fiúk közül) mindegyikük hogy odáig volt értem. Nagyon meglepődtem...soha nem gondoltam volna. Persze ez nem igazi szerelem volt (gondolom én), hiszen gyerekek voltunk... :)
2010. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, de nem szerelmes volt, hanem tetszettem neki és elkezdett egyik alkalommal nyomulni. Na most én felnőtt nő vagyok, ő pedig egy 18 éves srác :S Nekem világ életemben a 40 körüliek tetszettek. Nem akartam megbántani a srácot és szívből sajnáltam, mert tényleg olyan nehezen kezdeményezős fajta, de el kellett utasítanom. Viszont hálistennek sikerült annyira tisztelettudón és illedelmesen visszautasítanom, hogy nem tört nagyon össze a szíve :)
2010. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársamról derült ki, h tetszem neki. Nagyon meglepődtem, én azt hittem, h nem bír, de hát rosszul gondoltam :)
2010. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha szerelmes nem is volt, de egyik exem jópár évvel a szakítás után eléggé meglepett. Találkoztunk, iszogattunk, beszélgettünk, és szokás szerint piszkáltuk egymást. Én pedig elég közel mentem hozzá, és körülbelül az arcától 10 centire kezdtem mondani a magamét. Hirtelen elmosolyogott, és elkezdte, hogy nagyon bízhatok benne, hogy tiszteli a kapcsolatomat, ha ilyen közel merek menni hozzá. Őszintén szólva, köpni nyelni nem tudtam, mert meg se fordult a fejemben, hogy akár csak 1 kicsit is vonzónak találna még.

(Mielőtt bárki leribizne, nem volt semmi köztünk ezek után sem, tiszteltem annyira akkori páromat, hogy soha nem tettem volna vele ilyet.)

2010. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xxx77xxx ***** válasza:
Nélam nemrég kiderült,hogy a mostmár volt barátom legjobb barátjának másfél éve tetszettem és szerelmes belém:)-azóta rájöttem,hogy vele boldogabb tudok lenni és együtt vagyunk:)
2010. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!