Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bírjam ki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam ki, hogy ne írjak neki smst, képeit ne kommenteljem stb? Tudom semmi értelme, de mikor már nagyon nem bírom, folyton sikerül meggyőzni magam, hogy keressem a srácot és csak magamat "szégyenítem".

Figyelt kérdés

Így nem fog visszajönni hozzám, esetlek akkor, ha sikerül leszállnom róla és látja, hogy már nem rohanok utána, nem vagyok olyan naiv (szerinte naiv, gyerekes és tapasztalatlan vagyok).

Hogy lehet elérni, hogy ismét akarjon engem?

Van bevált módszer, ami segít, hogy "leszokjak" a neki-írogatásról?


Köszönöm!


2011. jan. 1. 03:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy hasonló esetem... Csak mi nem is voltunk együtt. Kerestem többször, bár sose mondta, hogy ne tegyem... csak feltűnően tojt a fejemre. Egy idő után beleuntam, hogy hiába fektetek bele energiát, és abbahagytam. Szerintem máshogy nem lehet erről "leszokni". Miután már én se kerestem őt, egy darabig még nézegettem az adatlapjait (iwiw, face), hogy mikor lépett be, mikor volt aktív stb. de azon is csak bosszankodtam, hogy már megint belépett, de nem tudott küldeni egy félsoros levelet se, úgyhogy erről is leszoktam.

Tehát, ha majd kellő képpen felbosszant az érdektelenségével, akkor majd feladod. Ennyi, mást nem tudok erre mondani...


És még a bónusz jó tanács... :) Aki ilyden véleménnyel van rólad, azt ne akard visszakapni... keress valakit, aki úgy szeret téged, ahogy vagy. Tudom, ez ilyen tök közhelyesen hangzik, de nagyon igaz. Aki így áll hozzád, nem érdemli a fáradtságod...

Vidám új évet!

2011. jan. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, exbarátnőm posztjait lesem folyton a murugyán mert ő se igazán keres engem, telefonon is csak keveset tudunk beszélni, és akkor is valamikor azt érzem hogy szeretne beszélgetni meg mintha örülne hogy hívtam, máskor meg a hangjából érzem hogy jobb lenne ha már eltűnnék és ne keresném. Most szilveszterkor meg másik fiú volt nála, állítólag csak barátként, de ott aludt náluk. 3 hete úgymond szakítottunk

26/f

2011. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, még írna valaki? Légyszi... Nagyon rosszul viselem ezt az egész helyzetet, szörnyű érzés....
2011. jan. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!