Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a társkereső oldalaknak?

Figyelt kérdés
Beregeltem jó pár társkeresőbe, és rettenetes ami ott folyik, írtam egy csomó levelet feleslegesen, volt aki ki se bontotta, gondolom nem érdekelte túlzottan, és volt aki kibontotta de még csak arra se vette a fáradtságot hogy írjon valamit. Meg aki válaszolt is bunkó módon tette. Nem akarok provokálni, csak elég szomorú hogy az emberek ilyen eltorzult elmével rendelkeznek, tisztelet a kivételnek.

2012. jan. 29. 14:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Na ebben egyetértünk...

Én is beregeltem már ilyen társkeresőkbe, de semmi értelme nincs.

A legtöbb lány otthon unatkozik és azért regisztrál, de nem akarnak párkapcsolatot kialakítani, mert mindegyik csak beszélgetni és barátkozni akar.

Aki komolyabban gondolja ezt az egész ismerkedősdit, azt lefikázzák. Minden pasi csak dugni akar jelszóval direkt szopatnak minket.

Nekem is olyan nehezen válaszolnak, hogy az elmúlt fél évben már nem is nagyon lépek be, inkább szenvedek magányosan, de nem fogom rabolni a drága időmet arra, hogy levelezgessek valakivel aki néha válaszol, néha meg szarik a fejemre. Régen legalább sikerült hébe-hóba megismerkedni találkozni valakivel, most meg olyan az egész, mintha élettelen képekkel társalogna az ember...

Tök gáz. Ha lenne időm és kedvem arra, hogy eljárjak bulizni/szórakozni, akkor nyilván nem a neten keresnék társat, ezt sokan nem értik...Azt hiszik, hogy egy éjszakás kalandot keresek. Le vannak nagy ívből szarva.

Maradjanak akkor egyedül, ahogy én is... :)

2012. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Gondolom, pasi vagy, és nőknek írsz.

A helyzet az, hogy ha nőként (pláne vonzó nőként, mert valszeg Te is megválogattad, kinek írsz) regisztrálsz egy nagyobb társkeresőre, azonnal százával (!) ugranak rád a férfiak. Frankón így van, kipróbáltam :)

Szóval egy idő után (ha van egy kis eszed, azonnal) szelektálni kezdesz, megválogatod, kinek a levelét olvasod el, kinek a levelére válaszolsz.

Sok pasinak a neten egyáltalán nincsen önkontrollja, köszönés, bemutatkozás, mondanivaló és elbúcsúzás helyett a "megdugnálak" pl. előfordul. Máskor meg ordít a levélről, hogy sablon, az illető valszeg százával spammeli minden szóbajöhető csajnak.

Ami a bunkó választ illeti: van olyan csaj, akinek agyába száll a sok "figyelem", van, akinek agyára megy a sok udvariatlan, disznó levél, és ők is megengednek maguknak ilyen stílust.

Szóval ha eredményt akarsz elérni, akkor bizony sokat kell próbálkoznod, és sok békát le kell nyelned, ahogy a nőknek is.

2012. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A társkeresőkön sok száz férfi jut egy nőre. Ilyenek az arányok. Sok százezer férfi keres párt, de csak nagyon kevés nő. És aki keres, azok a nők is válogatnak, vagy nem gondolják komolyan, nem akarnak randizni, csak néha néznek rá az üzenetekre. Sajnos ez így van, nincs mit tenni.
2012. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Na, ezért nem fogok beregelni egyetlen társkereső oldalra se, marad a GYK :D
2012. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A szexpartnerkeresés a lényeg...
2012. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Valóban nem ér semmit a társkereső. Én sem foglalkozom már vele, akármit is csinál az ember nem ér el vele semmit, marad az élő ismerkedés, de az is véletlen kérdése.
2012. jan. 29. 14:43
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem nézel ki jól, válaszra se méltatnak a nők.
2012. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

# 7


Mondjuk ez érthető. Miért kellene olyannal ismerkedniük, aki egyáltalán nem tetszik nekik?

És most hagyjuk a gyönyörű belső értékeket, belső értékei a jóképű férfiaknak is vannak.

2012. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ők se nagy valamik, magukra kennek több tonna sminket és teszik magukat XD
2012. jan. 29. 14:51
 10/21 anonim ***** válasza:

Akkor miért írsz nekik, ha nem tetszenek? Ha csak magukra kennek egy tonna sminket, attól még látszik, hogy milyenek a smink alatt. Tehénből nem lesz topmodell. Akkor miért állsz szóba olyan lányokkal, akik egy tonna smink alatt tehenek? És ha nem szépek, attól még vágyhatnak jóképű pasira!

Olyanoknak írj, akik tetszenek. Ők is csak olyanoknak válaszolnak, akik nekik tetszenek.

Küldj privibe képet, linkelj be képet, hogy te milyen jó pasi vagy.

2012. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!