Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen? Soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ilyen? Soha nem gondoltam volna, hogy ezt megtenné velem. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. A legjobb barátnőmmel több mint 12 éve vagyok jóban. A baráti körünkben van egy srác, én már vagy 3 éve bele vagyok esve, csak bnője volt, így úgy soha nem közeledtem felé. Most vagy 2-3hónapja nem találkoztunk, és a barátnőm mondta, hogy találkozott vele valahol, és meghívta a szilveszteri bulinkba. És a jó híre, hogy elmesélte, már nincs együtt a nőjével. Ekkor mondta nekem, hogy majd a szilveszteri bulin összehoz vele.Eljött,odajött hozzám, tök sokáig beszélgettünk meg sétáltunk kint...Aztán haza kellett szaladnom. Mire visszaértem, az én legjobb barátnőm beszélgetett vele, azt hittem az érdekemben, vagy valami...Frászt...fél percre fordultam el, mire újra rájuk néztem éppen egymás mandulájával játszottak.Aztán ma reggel amikor hívott a bnőm, még elképzelni sem tudta mi bajom van.Amikor meg mondtam neki, hogy emlékezzen vissza az estére.fogta és letette a telefont. Hogy lehetett velem ilyen sze.mét? Egy igaz barátnőnek nem ilyennek kell lennie, szerintem.És lehet túl sincs még az exén!
2011. jan. 1. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az élet ilyen.néha fáj! De hidd el lesz jobb is! Fel a fejjel! A csajról meg ennyit, de ezt úgy is tudod!
2011. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Jobb esetben be volt rúgva, és azt se tudta, mit csinál. Rossz esetben nem a barátnőd. :/ Sajnálom.
2011. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Apollo93 ***** válasza:
0%
Miért mit tett?Ha neki tetszik a srác és a srácnak is tetszik ő akkor miért nem örülsz annak hogy a barátnődnek összejött?Szerintem ebből te csak hiúsági kérdést csinálsz. Ha a barátnőd nem mászik a srácra lehet hogy akkor se kellettél volna neki sőt biztos mert akkor te kardoztatok volna a nyelvetekkel.
2011. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ez nem hiúsági kérdés - szerintem. Ha a barátnője azt mondta, hogy összehozza őket, akkor gondolom a kérdezőhöz beszélt, és nem a tükörnek.
2011. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én azt mondom szarj bele, most hülyeségnek hangzik, de majd néhány év múlva rájössz, hogy kb., ez az amire számíthatsz a barátnőktől

persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne legyenek barátnőid, csak ne lepődj meg - hát most ez egy meredek lépcső amivel meg kell birkóznod és fáj is

nem tudom mi a jobb ha keresel valakit és kibeszélitek hosszasan szituációt - vagy ha megpróbálod elterelni a gondoltaidat, bár gondolom az első fog megvalósulni - csak ne lovald bele magad a dühbe - inkább nézd le a csajt, mint hogy haragudj

2011. jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy majom, ellenszenves már így látatlanból is. Van egy rakás fiú a világon, neki miért pont ez az egy kellett, aki neked is tetszik? Idióta, én soha többet nem beszélnék egyikkel sem.
2011. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Apollo93 ***** válasza:

Dilettáns döggomba

Köszönöm ezt sikerült figyelmen kívül hagynom:)

Igen szemétség volt hogy ezt mondta és aztán meg ő volt az aki smárolt vele. Viszont tartom magam ahhoz amit mondtam. Ha azért haragszol a barátnődre mert ezt mondta és puff akkor megértelek. Én a helyedben elbeszélgetnék a "barátnőmmel" de az eset után úgyis leszarnám.

2011. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

=( :S

a barátnők ilyenek. Nekem is van egy fiú, már többször is mikor tlaálkoztunk az utcán, néztem hogy mennyire jol néz ki. Tegnap odajött a diszkoban. Táncoltunk, erre a barátnőm odajött és rámászott.:S

2011. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha a barátnődnek is tetszik a srác, csak nem merte elmondani?

Mert pl én ebben a helyzetben vagyok. Már elsősként is tetszett a srác(most másodikos vagyok), elis mondtam a barátnőmnek, viszont utána mikor mondta h neki mégsem, nem beszéltünk nagyon a fiúról. (de közben nekem tetszik még) és most meg mondogatja h tetszik neki, meg minden ...és nem merem mondani h nekemis, mert célozgatna ha odajön bezsélgetni hozzánk meg ilyenek.

2011. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

12:47

az én barátnőm, együtt szokott aludni életem szerelmével,

és elméletileg a legjobb barátnőm...

de ez is érdekes, mert inkább az őrészéről működik ez a fene nagy barátság és azt hiszem, hogy kb én vagyok az akit tényleg a legjobban szeret - és mégis ilyet csinál... meg más barátnőkröl is lenne mit sztorizgatni

2011. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!