Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megy a csajozás, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a csajozás, így gondoltam a pénzt amit a nőkre költök inkább prostikra költeném. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
semmiképp sem, legalább 10 különböző oka van, lásd a többi válaszoló:
2011. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Ha van rá bátorságod akkor jó ötlet! A csajozás nekem se megy, 4 éve nincs csajom. Szívesen k*rváznék lenne is rá zsé csak nem tudom rávenni magam... Mindenképpen védekezz.
2011. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha csúnya vagy, akkor nem is fog menni soha, úgy megértem. Viszont ha 2 hete nincs csajod, és már szexhiányod van, akkor hülyeség.
2011. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem 2 hete, hanem soha nem volt csajom, csak a pénzem, időm és energiám ment rájuk, de eredménye nem volt. Csúnya nem vagyok.
2011. jún. 20. 14:06
 5/37 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor sajnos mégiscsak csúnya lehetsz, különben lett volna már csajod. Ez esetben tényleg javaslom, h menj prostikhoz, tőlük legalább kapsz is vmit a pénzedért.
2011. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2011. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
21
2011. jún. 20. 14:13
 8/37 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség... inkább próbálkozz még
2011. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Javaslom a prostikat, én 24 vagyok már fontolgatom 2-3 éve én is de mint mondtam nem volt hozzá bátorságom... Ha kipróbálod akkor esetleg megírhatnád a tapasztalataidat, meg hogy is történt (privátban). Opció még, hogy vársz 3x éves korodig. A 30 fölötti csajokat könnyű felszedni ha van egy biztos állásod és nem vagy hajléktalan. De hát a franc akar addig várni.
2011. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nem lehet, hogy valamit rosszul csináltál?

Szerintem nem kéne prostikra költeni a pénzed...

2011. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!