Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelentené, hogy tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelentené, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel, ha találkozok, mindig teszi-veszi magát nekem. De pl nem vesz fel ismerősének az iwiw-en, facebook-on és hasonló oldalakon.

Amikor találkozunk köszön, mosolyog, megfeszíti az izmait, kerülget... De nem jön oda! Párszor már beszélgettünk.

Valamelyik nap összefutottunk, ő kocsival volt én sétáltam és intett a fejével köszönésképp, majd megkapartatta az autót, kézifékes kanyar és hasonlók, a havas úton. Ez nagyzolás, vagy direkt figyelemfelhívás, hogy nekem imponáljon ilyen "gyerekes" viselkedéssel? Majd került egyet gondolom, mert ismét arra jött az autóval, amerre én mentem.

Nekem tetszik, de nem vagyok híve a nő közeledjen és menjen udvarolni dolgoknak.

Mit gondoltok? Ha nem érdekelném csinálna ilyeneket? Fiúk?


2011. jan. 1. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
ifjú fiatal tiniszerelem...:)
2011. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy tudsz ilyen után érdeklődni kicsit is, mert szerintem ez a "nyomulás" ku*va szánalmas, már bocsi...:S
2011. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem tetszel neki és tök aranyos ahogy közeledik :))

Bár nekem csapná valaki így a szelet.. :(

2011. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Milyen nyomulás??? Én nyomulok?

Számomra az ilyen fajta viselkedés, amit tanusít ez a srác nem jön be. :P Ezért érdeklődtem itt, hogy ez egy tök normális dolog fiúknál és csak nekem mint nőnek egy nagyon nagy nulla?!! Mert az ilyen viselkedést én nevetségesnek tartom. Egyszerűen idétlen! De nem volt még részem ilyesmiben, általában normálasan mentek a kapcsolataim és ilyen ovis dolgokat még férfi nem mutatott irányomba, amit én primitívnek tartok. Ha egy srácnak bejön egy csaj mondja meg, ne verje magát a nagy semmire! Ha meg nem érdekli ne fitogtassa az "erényeit"(ha-ha ez jó, már ha ez erény), mert idegesítő. Én egyenes ember vagyok.

Tehát nem hinném nagyon egy szinten lennék értelmileg és szellemileg ezzel a fiúval, de kíváncsiságból feltettem ezt a kérdést, hátha csak én gonolkodok így és a mai világban már ez a "divat". :D

2011. jan. 1. 14:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen azért valamilyen szinten aranyos...., de kicsit eröltetett.
2011. jan. 1. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. De ez a "megkapartatta az autót, kézifékes kanyar és hasonlók, a havas úton" elég gagyi, ha ezzel akar imponálni. Egyrészt ehhez nulla tudás kell, másrészt ezzel csak azt mutatja, hogy mennyire felelőtlen. Inkább imponáljon az eszével. :) Vagy ha már mindenképpen autó, akkor nevezzen valamelyik hazai márkakupába és ott mutassa meg a tudását :):):)
2011. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak látja rajtad hogy tetszik mert valamilyen szinten csak tetszik ha ide is kiírod kérdésnek:D és tetszik neki hogy hogy tetszik neked..ha akarna valamit odamenne hozzád.akár gyerekes akár nem ha komoly szándékai lennének nem várná a sült galambot a szájába hanem lépne..ne foglalkozz vele..keress olyat aki nem ilyen gyáva nyuszi:)
2011. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet. Nem várok rá, csak jól néz ki,ennyi, de más nem fogott meg benne, nem az esetem és van párom is, akit ha le is cserélnék, de nem teszem, tuti nem egy ilyen kisfiút választanék, hanem egy férfit. :D
2011. jan. 1. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!