Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen más is megharagudott volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen más is megharagudott volna?

Figyelt kérdés

Van egy pár, tegnap együtt voltak a fiúnál.

Számítógépeztek, belépkedtek dolgokba,voltak beszélgetések megnézte a lány.

Persze a fiú nem ellenkezett.

Volt egy bizonyos beszélgetés,amikor a fiú kérdezte az egyik haverját hogy voltak-e jó csajok a diszkóba?, ott volt-e az a bizonyos lány, meg hogy menni fognak mostmár bulizni.Az a haver írja a a fiúnak hogy én már rég belevertem volna a fejébe ha az én barátnőm lenne, holott a lány nem jár bulizni mert a fiú azt mondta hogy amíg együtt járnak nem mennek egymás nélkül sehova.

Tény hogy a fiú mondta hogy ha ő is olyat olvasna akkor,ő is megsértődött volna.

A lány nem beszélgethet senkivel, volt hogy beszélgetett egy külföldivel angolul, képtelenség hogy összejönnének, de a fiú erre is mérges lett.


Nem kérdés hogy én vagyok a lány, szerintetek Jogos volt a haragom?


2011. jan. 1. 13:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak annyi a lényeg, hogy a srác azt hiszi, neki mindent szabad, közben meg a csajnak megtilt dolgokat. Ami nem fair rohadtul és igen, megharagudtam volna a barátomra.
2011. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
szóval a pasid féltékenységből nem enged semmit, ..hát hülye egy alak
2011. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Én és a barátom náluk voltam.

Ültem az ölében ketten gépeztünk én egereztem mondta mibe lépjek, kérdeztem belelépkedhetek-e mondta igen!

Volt egy bizonyos beszélgetés a haverjával, kérdezte a pasim a haverját hogy jobb lett volna hogyha ő is megy a buliba, kérdezte voltak-e jó csajok, ott volt-e xy-nak a lánya?Mondta a barátom hogy mostmár menni fognak bulizni nem érdeklem,közben a szemembe azt mondja csak engem én vagyok a mindene.

Mikor elolvastam nem borultam ki, csendben voltam, és vert a szívem mint állat, megkérdeztem a barátomat hogy ő neki ez hogy esne, tudtam hogy rosszul, mert én beszélgettem egy pakisztánival angolul, na és arra is féltékeny volt, hogy amíg én az ő barátnője vagyok nem beszélgethetek más fiúval, de ő beszélgethet lányokról.


Bocsánat mindenkitől hogy rosszul írtam le.

Csak nagyon magam alatt vagyok, hogy annyi teret engedjen nekem amennyit magának

2011. jan. 1. 14:19
 14/18 anonim válasza:
Az a baj, hogy a barátod megkérdezte a barátját, hogy voltak-e jó csajok a buliban és, hogy volt-e ott valami csaj? A barátod barátja pedig nem szeret téged, mert a barátod nem megy nélküled szórakozni? Vagy valami hasonló???
2011. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ha így áll a helyzet, ez a fiú semmibe vesz téged.

csak arra kellesz neki.

hagyd ott a fenébe, keress olyat, aki megbecsül.

2011. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
tehát a pasid a haverjának téged úgy állít be, mint csak egy csajt a sok közül, másokkal kavar, viszont neked azt mondja, h. szeret, és féltékenykedik egy baráti kapcsolatra. jól értettem meg? ha így van, húhhh de kapna tőlem, kórházba feküdne , mindene be lenne gipszelve ,ki is herélném, szemét férfi faj!
2011. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen sikerült normálisan leírnom
2011. jan. 1. 14:34
 18/18 anonim ***** válasza:

alapból az ilyen szintű féltékenységet baromságnak tartom mindkét részről. hűséget "fogad" az ember a párjának nem vakságot. beszélgetni pedig bárkivel lehet még ha ez kicsit erős is volt.

a másik meg ha nem féltékenykedne lehet arra a következtetésre jutnál hogy nem is szeret, és azért (ezt általánosságba értem)

menjél bulizni és egy kapcsolat se szabja meg hogy kivel beszélhetsz.őrület

2011. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!