Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti csak azelőtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti csak azelőtt a lány előtt menőztök aki bejön?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azok előtt se szoktam. Ha van rá lehetőségem, mindenkinek önmagamat adom.
2011. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na igazából ez a legjobb, csak arra lennék kíváncsi, hogy aki szokott, az csak az előtt-e.... és köszönöm szépen a választ :) (amúgy tényleg a legjobb ha nem játszod meg magad, ne változz :) )
2011. jan. 1. 14:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én igen :D de alapból egy idióta típus vagyok :DDD mindíg rajtam röhögnek.:D
2011. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, csak annyi, hogy nem mindenkinél jön ez be. Figyelj oda :) (kinél.mi, de a legjobb ha önmagunkat adjuk, de nagyon szépen köszönöm :) )
2011. jan. 1. 15:22
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Menözni??

14 évesen igen, talán menöztem, de mostmár egyszerüen az vagyok aki vagyok, nem festek egy más képet.

2011. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:D Igen, ő 14 éves...
2011. jan. 1. 18:55
 7/14 anonim ***** válasza:
ha van vki aki bejön nekem akkor magamtól elkezdődikxDxD ez a "menősködés", de amúgy én rajtam szokott mindenki röhögni, és jó fejnek tartanak:P...xD
2011. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az én korosztályombéli lányok már kiszimatolják ha valaki menőzni akar és az rossz pont(az esetek többségében).a nekem tetsző lányok előtt én épphogy inkább visszafogom magam mert a normál viselkedésemről is azt gondolnák hogy menőzés és elvágnám magam náluk
2011. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az "előző, előző" vok:


egyébként hány éves vagy? mert sztem úgy 20 éves korig biztosan menőznek:P ha nem "kockák"

2011. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudok menőzni akik tetszenek, csak olyanok előtt vagyok képes , akiket lenézek, vagy mélyen alattam álnak.
2011. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!