Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik interneten ismerkedtek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik interneten ismerkedtek, azoknak milyen volt az 1. talákkozás? Volt aki kiábrándult?

Figyelt kérdés
hogy szokott ez lenni
2011. jan. 1. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Belőlem mindenki kiábrándult első találkozásnál, mert élőben még csúnyább vok, mint képen.
2011. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem ebből jó barátságok születtek.. 1 pasi jött be, de nagyon, csak sajnos, nem jött össze a dolog :( de volt 1 pasi, aki elég furcsa volt.. :(
2011. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, mint az első. Bár általában azután letiltanak, hogy meglátnak rólam egy képet...
2011. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
na.. most éppen kiváncsi lettem rátok.. ennyire csunya senki se lehet :)
2011. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Még Nekem se jött össze :(
2011. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

kiábrándult? hajaj, deméghogy! előszőr megismertem msn-en egy focistagyereket, találkoztunk...a "randizás" abból állt, h ültem a pálya szélén, és néztem, h focizik, ő + villogott velem, h milyen nője van -ejtettem a gyereket.

2) szintén felvett 1 tag ismeretlenül msn-re, dumálgattunk, küldött képet, helyesnek tűnt - találkoztunk, és kiderült, h 150 kilós -na, őt is ejtettem.

3) ő 1 félisten volt, szexi, aranyos, elvitt autókázni - de aztán 1 félreeső helyen kiment p*sálni, és a visszapillantó tükörben láttam, h magának v*ri ki:S - tőle is elég volt 1 randi.

4) ővele tök jókat dumáltam, de nem volt kép...gyanakodtam, ám elmentem a randira, éshát -szolidan Qasimodo-ra emlékeztetett. ezzel vége is lett bimbózó románcunknak.

5) Ő helyes volt, kitett magáért, 1 kocsmában volt az első randink. ő nagyon szerette a sört, én nem. Odaadtam neki a sajátomat is, és elbúcsúztunk.

6) vele nem volt semmi gond, jókat dumáltunk msn-en, később élőben, több randin is- csakh 1 nap képes volt 25(!)ször felhívni- én meg nem bírom az ilyen mélyszintű ragaszkodást.

7) ő külföldi volt, nem is akartam vele leállni, de írta, h tud magyarul - tényleg tud. jókat beszélgettünk, minden hónapban találkozunk egyszer, mikor üzleti útjai erre mennek:D

NEM javaslom a netes ismerkedést...m amíg kifogsz 1 normális személyt, meg kell ismerned 1 csomó beteg, fura fazont :S inkább maradok szingli!

2011. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én nem ábrándultam ki:) máshogy képzeltem el, de nem csalódtam rossz értelemben.
2011. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

uff, szegény utolsó.. sajnálom, h nem jött össze a dolog.. én is kifogtam pár hülyét, de a legtöbb jól végződött.. ennek ellenére én sem ajánlom ezt senkinek, inkább élőben :)


amugy az a pasi hova valosi?

2011. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
* utolsó előtti..
2011. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Volt egy lány akivel beszélgettem msn-en, kiderült hogy abba a suliba jár amelyikbe én, találkoztunk is valamelyik szünetbe de nem volt túl beszédes, zavarban is volt.

Később találkoztunk 1-2 alkalommal de nem lett belőle semmi.

2011. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!